Bardzo dobra passa Chrobrego Gniezno trwa

2018-05-04

W niedziele 29 kwietnia młodzi piłkarze Chrobrego Gniezno rocznik 2007 podejmowali na własnym boisku drużynę NAP Polonia Nowy Tomyśl.

Od pierwszego gwizdka sędziego podopieczni trenera Dawida Śmiałowskiego prowadzili bardzo wyrównane spotkanie z drużyna przyjezdną. Pomimo wielu ataków zarówno z jednej jak i z drugiej strony tylko gospodarze potrafili umieścić piłkę w bramce przeciwnika i tym samym pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem 1-0 dla Chrobrego Gniezno. Po przerwie obraz gry uległ delikatnej zmianie i drużyna z Gniezna zaczęła wypracowywać sobie optyczną przewagę. Po zastosowaniu wysokiego pressingu, oddaniu wielu strzałów na bramkę przeciwnika udało się zdobyć kolejną bramkę i przy okazji nie stracić żadnej czym młodzi piłkarze Chrobrego zapewnili sobie zwycięstwo w całym spotkaniu 2:0. Warto zaznaczyć, że drużyna z Nowego Tomyśla obecnie zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli i przegrała dopiero drugi mecz od początku sezonu. Tym bardziej należą się wielkie brawa dla zawodników, którzy pomimo mocno świecącego słońca pokazali charakter, dali z siebie 110% na boisku i pokonali wicelidera. Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej gr. Orlik E1 Chrobry Gniezno rozegra 12.05 w Lwówku przeciwko tamtejszej MAWIT LWÓWEK.