Bardzo dobry występ zapaśników gnieźnieńskiego Husarza w Plewiskach!

2015-11-21

W ubiegłą sobotę ,14 listopada w Plewiskach odbył się turniej w zapasach w stylu wolnym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Plewiskach.

W zawodach wystartowało 161 zawodników z 10 klubów sportowych wielkopolski. W zmaganiach rywalizowało 12 zawodników z gnieźnieńskiego klubu Husarz.

Pierwsze miejsca zajęli – Jakub Adamski (kat. 100kg) i Piotr Chełek (kat. 42kg).
Na drugim miejscu uplasował się Olaf Cierzniewski (kat. 42kg).
Trzecią pozycję wywalczyli, poczynając od kategorii najlżejszej – Patryk Remlein (20kg), Ignacy Szarzyński (23kg), Konrad Sobkowiak (26kg), Jan Skupin (30kg), Alan Boguck (34 kg)i, Eryk Boguck (38 kg )i Kacper Pastwa (42kg).

Gnieźnianie zdominowali kategorię wagową 42 kg zajmując wszystkie medalowe miejsca na podium.

Na wyróżnienie zasługuje Jakub Adamski, który decyzją sztabu szkoleniowego wystartował w znacznie wyższej kategorii wagowej (100kg) niż powinien (69kg) i zdecydowanie pokonał wszystkich swoich przeciwników.

Zawodnikom Husarza gratulujemy bardzo dobrych wyników i życzymy dalszych sukcesów.