Basketki wygrały turniej w Bydgoszczy!

2020-09-20

Koszykarki Towarzystwa Sportowego Basket Gniezno wygrały IX Ogólnopolski Turniej Koszykówki o Puchar Prezesa MUKS Bydgoszcz pokonując w finale drużynę Widzewa Łódź i kończąc cały turniej bez porażki.

W drodze do finału koszykarki z Gniezna pokonały kolejno UKS Basket Aleksandrów Łódzki (77:46), kadrę województwa kujawsko-pomorskiego (59:40), PTK Pabianice (68:66) oraz Spartakusa Jelenia Góra (74:20). Na zakończenie gnieźnianki wygrały z Widzewem Łódź 60:54.

Dodatkowo Basketki otrzymały również nagrody indywidualne: najlepszą zawodniczką  w zespole była Nadia Wiśniewska, wyróżniającą zawodniczką-Oliwia Cieślewicz, MVP została wybrana Karina Daniuk, a w pierwszej piątce całego turnieju znalazła się Julia Kosmecka. Gratulujemy!