Bez niespodzianek w Lesznie. Jedenasta porażka Zjednoczonych Trzemeszno

2019-05-13

Nie zaliczą kolejnego swojego meczu do udanego piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno, którzy w sobotę 11 maja w ramach 31 kolejki ligowej wielkopolskiej IV ligi próbowali powalczyć o punkty ligowe tej wiosny.

Na próbie tylko się skoczyło gdyż trzemesznianie, kolejny raz bo już jedenasty w dwunastym meczu w rundzie wiosennej z placu gry schodzili przegrywając  w Lesznie z miejscową Polonią w stosunku 3:1. Wynik sobotniego spotkania otworzyli gospodarze, którzy zdobyciem bramki w 20 minucie przez Łukasza Bugzeli objęli prowadzenie 1:0. Pięć minut później trzemesznianie doprowadzili wprawdzie do stanu 1:1 po golu zdobytym przez Piotra Mrozińskiego. Jednak w 36 minucie leszczynianie zdobyli drugą bramkę wychodząc nią ponownie na prowadzenie 2:1. Gola na swoim koncie zapisał w ekipie gospodarze Artur Krawczyk. I na przerwę Polonia schodziła prowadząc z Zjednoczonymi w stosunku 2:1. Po zmianie stron padła tylko jedna bramka i zdobyli ją gospodarze. W doliczonym czasie gry wynik końcowy spotkana ustalił zdobyciem trzeciej bramki Antoni Prałat. I Polonia Leszno pokonała zespół Zjednoczonych Trzemeszno w stosunku 3:1.

Kolejne spotkanie Zjednoczeni Trzemeszno, rozegrają 18 maja wtedy to o godzinie 17.00 podejmować będą u siebie i przed własną publicznością ekipę Ostrovi 1909 Ostrów Wielkopolski.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno:Tomasz Wachowiak, Piotr Mroziński, Kajetan Powała, Robert Pepliński, Kacper Serwatka (67' Eryk Grzegorski), Krzysztof Majchrzak, Michał Kachniarz, Szymon Meller, Wojciech Durski, Bartosz Czarnecki.