Bilety na sobotni mecz pomiędzy Mieszkiem Gniezno vs Pogonią II Szczecin zostały rozlosowane

2019-08-08

Za nami pierwszy z ,,KONKURSÓW CZYTELNIKA” , który zgodnie z umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z Miejskim Klubem Sportowym ,,Mieszko” Gniezno, będzie przeprowadzany przed każdym meczem ligowym biało-niebieskich w sezonie 2018/2019 rozgrywek III ligi grupy 2.

Nagrodą w wyżej wymienionym konkursie, który dotyczy tylko rywalizacji drużyny Mieszka Gniezno, w rozgrywkach III ligi grupy 2 w sezonie 2019/2020, jest pięć biletów na spotkania mistrzowskie. Do pierwszego z nich dojdzie w sobotę 10 sierpnia, w którym biało-niebiescy na własnym stadionie przy ulicy Strumykowej 8 podejmować będą rezerwy Pogoni Szczecin.

By można było wziąć udział w naszym konkursie wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na zamieszczone poniżej pytanie:

W sezonie 2018/2019 zespół Mieszka Gniezno, dwukrotnie mierzył się z ekipą rezerw Pogoni Szczecin. Proszę podać jakim wynikami zakończyły się oba spotkania pomiędzy obiema drużynami ?

Odpowiedź:
Mieszko Gniezno - Pogoń Ii Szczecin  7-1
Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno   2-2


Odpowiedzi należały przysyłać do czwartku 8 sierpnia 2019 roku do godziny 20.00 na adres sportgniezno@o2.pl w temacie należy wpisać "KONKURS- CZYTELNIKA”, w którym należy podać: poza odpowiedzią również: imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji) oraz numer PESELU oraz nr telefonu ażeby można było skontaktować się z zwycięzca konkursu.  Osoby, które nie podadzą odpowiednich danych ich mejle nie będą uznane za prawidłową odpowiedź. Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.

Odbiór biletów po ich rozlosowaniu wśród uczestników naszego konkursu nastąpi w dniu meczu ligowego drużyny Mieszka Gniezno z rezerwami Pogoni Szczecin, do którego jak pisaliśmy wcześniej dojdzie w sobotę 10 sierpnia w kasie biletowej nr 2 stadionu piłkarskiego przy ulicy Strumykowej 8 po wcześniejszym okazaniu dowodu osobistego.

Kto wygrywa bilet na mecz piłkarski !!!
 
1. W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na żadne pytanie oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.
 
2. Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranym  bilecie na mecz mistrzowski Mieszka Gniezno.
 
3. Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytanie wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu.
 
 Redakcja – SportGniezno.pl

Zgodnie z punktem 3. naszego konkursu prezentujemy imiona i nazwiska uczestników, którzy wzięli udział w pierwszym ,,KONKURSIE CZYTELNIKA”

Ogółem w naszej zabawie udział wzięło7. uczestników a byli to:
1.    Bartosz Stołecki – Gniezno
2.    Klaudiusz Chudzik – Gniezno
3.    Marek Wojtyszek – Gniezno
4.    Tomasz Stołecki – Gniezno
5.    Łukasz Słoniewicz – Gniezno
6.    Marcin Zobel – Gniezno
7.    Mateusz Trzaskawka – Gniezno

W wyniku losowania laureatami pierwszego ,,KONKURSU CZYTELNIAK ” zostali:
1.    Klaudiusz Chudzik – Gniezno
2.    Marek Wojtyszek – Gniezno
3.    Tomasz Stołecki – Gniezno
4.    Łukasz Słoniewicz – Gniezno
5.    Marcin Zobel – Gniezno

Redakcja – SportGniezno.pl
 

 

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,bilety-na-sobotni-mecz-pomiedzy-mieszkiem-gniezno-vs-pogonia-ii.html