BiW i Stalmet pewnie wygrywają w najciekawszych spotkaniach drugiej kolejki GLF SBG

2019-12-08

W niedzielę 8 grudnia swoją drugą kolejkę ligową rozegrało 16 zespołów, które uczestniczą w zmaganiach Gnieźnieńskiej Ligi Futsalu SBG sezonu 2019/2020. Sponsorem tej kolejki była Akademia Mieszka Gniezno.

Co do samych meczów to w tej serii mistrzowskiej swoje spotkania pewnie wygrały BiW Ubezpieczalnia, który występujący jako gość pokonał pewnie Bosch Servis Czerniak w stosunku 6:1. Pewny komplet punktów na swoim koncie w tej samej kolejce zapisała drużyna Stalmet KS Gniezno, która w podobnym stosunku czyli 6:1 ograła  APIS Ubezpieczenia Transport. Wiele emocji piłkarskich dostarczył mecz pomiędzy Hotelem AWO a AutoGniezno. Drugie zwycięstwo w sezonie Hotelowi AWO w niedzielę nie przyszło wcale łatwo. Drużyna naszpikowany gwiazdami piłkarskimi takimi jak Dawid Radomski, Adam Konieczny, Gracjan Goździk czy Damian Garstka na prowadzenie 1:0 wyszedł dopiero na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy  za sprawą zdobytego gola przez Damiana Garstkę. AutoGniezno, skazany w tej potyczce piłkarskiej na pożarcie jednak na minutę i cztery sekundy przed końcem pierwszej połowy doprowadziło po zdobytej bramce Damiana Nowaczyka  do remisu 1:1.  I oba zespoły na przerwę schodziły z sobą remisując. Dopiero w drugiej połowie zespół Hotelu AWO zapewnił sobie drugi komplet punktów jednak musiał się trochę napracować. W tej części drużyna Hotelu AWO zaaplikowała swojemu rywalowi dwa kolejne gole nie tracąc żadnego. I mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Hotelu AWO. Bramki w tej części gry zdobyli dla AWO – Gracjan Goździk i Adam Konieczny.

Spotkania tradycyjnie w ramach zmagań Gnieźnieńskiej Ligi Futsalu SGB odbyło się w starej hali mieszczącej się przy ulicy Sportowej w Gnieźnie.

A już za tydzień w weekend 14-15 grudnia 16 zespołów rozegra dwie następne kolejki ligowe. W sobotę 14 grudnia mecze rozpoczną się o godzinie 16.00 i potrwają do 21.30. Z kolei w niedzielę 15 grudnia spotkania rozpoczną się od godziny 10.00 i potrwają do 16.00.

Podajemy pełne wyniki zakończonej 2 kolejki wraz z strzelcami bramek:

Post Luchtanalen - Amator Team 5:1
Bramki strzelali :
Post Luchtanalen : Adrian Łucki x3, Patryk Pawlak,
Amator Team : Szymon Sanok

Stalmet KS Gniezno - APIS Ubezpieczenia Transport 6:1
Stalmet : Adam Heliasz x2, Bartosz Kapsa, Michał Kupczyk, Kacper Kubiak, bramka samobójcza ,

Hotel AWO - AutoGniezno 3:1
Hotel AWO : Damian Garstka, Gracjan Goździk, Adam Konieczny
AutoGniezno : Damian Nowaczyk

Mar-Bud - Akademia Europejczyka 0:6
Akademia Europejczyka Kłecko : Alan Tomkowiak x2, Adam Niedzielski x2, Kacper Serwatka x2

Jeremias - Joga Bonito 1:10
Jeremias : Ivan Malitskyi,
Joga Bonito : Krystian Jabłoński x3, Patryk Jackowiak x4, Dawid Jackowiak, Marcin Kaźmierczak, Marcin Lenarczyk,