Błyskawica Niechanowo zakończyła sezon 2017/2018 w rozgrywkach Wielkopolskiej Lidze Unihokeja.

2018-05-07

W sezonie 2017/2018 niechanowska Błyskawica wystartowała w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Unihokeja czterech kategoriach wiekowych: dzieci, młodzik, junior młodszy i junior starszy.

W najstarszej kategorii wiekowej junior starszy nasi unihokeiści wywalczyli złoty medal nie przegrywając żadnego meczu w całym sezonie.
 
W kategorii junior młodszy nie udało się powtórzyć ubiegłorocznego sukcesu ponieważ do pierwszego turnieju nasi chłopcy  podeszli zbyt nonszalancko. Pomimo dalszych zwycięstw matematyka ligowa była bezwzględną i sezon 2017/2018 Błyskawica zakończyła zdobyciem srebrnego medalu.
 
Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi młodzicy podopieczni trenera Tomasza Gazińskiego, którzy przez cały sezonn prezentowali bardzo wysoki poziom sportowy. W turnieju finałowy zajęli ostatecznie 2 miejsce zdobywając tym samym w sezonie 2017/2018 srebrny medal Mistrzostw Wielkopolski.
 
Kategoria najmłodszych to zmienne szczęście naszych podopiecznych ale też doskonała zabawa w unihokej. Nasze dzieciaczki ostatecznie zakończyły rozgrywki w rundzie eliminacyjnej.
 
Sezon 2017/2018 dla UKS Błyskawica Niechanowo to kolejny medalodajny sezon. Poziom wyszkolenia naszych zawodników oceniamy bardzo wysoko a jest to możliwe dzięki zaangażowaniu trenerów klubowych oraz wsparciu udzielanemu przez Urząd Gminy w Niechanowie oraz Dyrekcję Szkoły Podstawowej w Niechanowie, za co serdecznie dziękujemy.
 
Tomasz Wojciechowski + foto 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,blyskawica-niechanowo-zakonczyla-sezon-2017-2018-w-rozgrywkach-wielkopolskiej-lidze-unihokeja.html