Bonusy bukmacherskie - rodzaje odbierania „darmowych” pieniędzy

2018-02-01

Zakłady sportowe oferują bonusy bukmacherskie, żeby przyciągnąć do siebie klientów. Każdy gracz patrzy na oferowane promocje. Mimo, że zazwyczaj regulamin nie oznacza otrzymania pieniędzy do rąk, to w taki sposób są traktowane bonusy bukmacherskie – jako darmowe środki do grania. Najpopularniejsze, bo najatrakcyjniejsze są zdecydowanie te powitalne.

Bonus bukmacherski od depozytu
 
Najogólniej można wyodrębnić trzy rodzaje bonusów bukmacherskich na start – od depozytu, bez depozytu oraz zakład bez ryzyka. Najbardziej obecnym jest ten pierwszy, zależny od naszej wpłaty. Właściwie każdy bukmacher działający online w naszym kraju ma go w swojej ofercie. Nie ma się co dziwić, ponieważ nie tylko skłania graczy do rejestracji, ale także do złożenia pieniędzy u danego bukmachera. Najpopularniejsze jest otrzymanie bonusu bukmacherskiego w wysokości 100% pierwszej wpłaty, więc tym więcej wpłacimy, tym więcej otrzymamy darmowych środków. Oczywiście firmy zastrzegają sobie w regulaminach maksymalną kwotę. Największą sumę z polskich bukmacherów oferuje LVBET, bo jest to aż do 1000PLN bonusu bukmacherskiego. Jednak trzeba przyznać, że wykorzystanie tych darmowych środków jest dość nieortodoksyjne i właściwie sprowadza się do obstawienia jednego kuponu. Ma to swoje plusy i minusy. Atutem jest na pewno brak dalszego obrotu, bo suma po wygraniu zakładu od razu znajduje się na koncie finansowym.
 
Trzeba zaznaczyć, że każdy zakład sportowy ma swój własny regulamin bonusu bukmacherskiego od depozytu. Przed korzystaniem z darmowych środków warto go przeczytać – wyróżnione będzie, co trzeba zrobić, aby te „darmowe” pieniądze stały się nie tylko dodatkowymi środkami, ale naszymi finansami. Bukmacherzy często wymagają konkretnej ilości obrotu danej sumy, czyli zagrania kuponów za tą sumę x razy. Z drugiej strony nie każdy ma takie zastrzeżenia. Jednak różnic znajdziemy więcej, jak chociażby warunki wysyłanych zakładów granych przez bonus od depozytu. Napisałem już, że LVBET oferuje największą sumę od pierwszej wpłaty, jednak wykorzystanie tych środków jest niekonwencjonalne. Jeżeli mamy na myśli granie bonusem bukmacherskim od depozytu w bardziej tradycyjny, znany nam sposób, to najlepszą ofertą dysponuje forBET, gdzie z kodem promocyjnym Zagranie można uzyskać nawet 650PLN.
 
 
    Rys 1. Rodzaje bonusów bukmacherskich. Źródło: zagranie.com
 
Bonus bukmacherski bez depozytu
 
Najbardziej pożądaną formą bonusu bukmacherskiego jest ten bez depozytu. Jak pisałem o „darmowych” pieniądzach, to właśnie ta promocja może najlepiej oddawać te słowa. W tym wypadku nie wymaga się od nas żadnego wkładu finansowego, jedynie rejestracji. Nie ma się co dziwić, że gracze poszukują bukmacherów z taką ofertą. Często takie firmy pozostają z graczami, którzy przychodzą wykorzystać tylko taki darmowy zakład, ale z pewnością mimo to, część zostaje i wpłaca swój depozyt.
 
Za granicą jest to bardzo popularna forma bonusu bukmacherskiego, jednak w Polsce dopiera stawia swoje pierwsze kroki. Jeszcze rok temu próżno było szukać takich ofert u zakładów sportowych działających na terenie naszego kraju. W tym momencie kilka firm bukmacherskich ma przygotowany dla swoich graczy tzw. freebet w wysokości 20PLN lub 25PLN. Jednak rejestracja nie jest jedynym sposobem na uzyskanie darmowego zakładu. Często można zdobywać takie bonusy bukmacherskie także między innymi przez konkursy.
 
Bonusy bukmacherskie – zakład bez ryzyka
 
Zakład bez ryzyka jest na polskim rynku jeszcze mniej popularny niż bonus bukmacherski bez depozytu. Jednak jest równie atrakcyjny, ale wymagający już naszego wkładu. Na czym polega ten rodzaj promocji? Mamy możliwość wysłania kuponu, jednak jak sama nazwa wskazuje – nie niosącego żadnego ryzyka, ponieważ w wypadku przegranej dostaniemy zwrot naszej stawki. Taką ofertę posiada między innymi Fortuna, gdzie można zagrać swój pierwszy zakład do 110PLN i nie martwić się stratą środków. Tutaj nie można pisać o teoretycznym otrzymaniu darmowych środków, ale ten rodzaj bonusu bukmacherskiego jest bardzo atrakcyjny. Pozwala za dużą sumę zagrać kupon, w którym nic nie stracimy, a możemy wygrać. Upraszczając myślenie – w praktyce otrzymujemy te środki, aczkolwiek teoretycznie musimy najpierw dokonać depozytu.
 
Rynek legalnych bukmacherów w Polsce się rozwija i możemy znaleźć coraz lepsze oferty bonusów bukmacherskich. Widać to już chociażby po rosnącej liczbie oferowanych środków bez depozytu. Jeszcze rok temu gracze mogli pomarzyć o tego typu bonusach bukmacherskich na takie sumy – idąc krok dalej, z pewnością w przyszłości będzie jeszcze lepiej. Tym bardziej, że może niedługo dojdzie konkurencja, do aktualnie siedmiu zakładów sportowych działających w Polsce w Internecie.
 
Materiał Sponsorowany 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,bonusy-bukmacherskie-rodzaje-odbierania-darmowych-pieniedzy.html