Brązowi medaliści Klubu Karate INOCHI Gniezno

2015-04-26

Dnia 24 kwietnia w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 4 w Kościanie odbyły się IX Zawody Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Miasta Kościana - Kościan 2015.

Klub Karate Inochi Gniezno reprezentowali: Bernadetta Kuleczka, Arkadiusz Kwaśniewski, Filip Owczarzak i Mikołaj Owczarzak. Jako pierwsza swoją konkurencje rozpoczęła Bernadetta. W kata indywidualnym młodziczek zdobyła brązowy medal. Następnie w kategorii kata juniorów młodszych wystartowali Filip Owczarzak i Mikołaj Owczarzak. Po wyrównanej walce Mikołaj stanął na najniższym stopniu podium zdobywając brązowy medal. Niestety mniej szczęścia miał Filip, który uplasował się tym razem poza nim. Jako ostatni w konkurencji kumite żaków zaprezentował się Arkadiusz, który po  bardzo ładnych walkach zdobył brązowy medal.

Do Gniezna jednak oprócz medali przywieźliśmy także dwie myszki… komputerowe, które wygrali Arkadiusz i Filip podczas losowania nagród pośród wszystkich zawodników.