Brązowy medal młodego gnieźnieńskiego zapaśnika Eryka Boguckiego w Kostrzyniu nad Odrą

2020-11-16

W dniach 13-15 listopada w Kostrzyniu nad Odrą odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. W zmaganiach wzięło udział 210 sportowców z 47 klubów.

Pierwszą stolicę Polski reprezentowało 4 zapaśników Klubu Sportowego Husarz Gniezno. Rewelacyjnie wypadł w konfrontacjach Eryk Bogucki, który zdobył brązowy medal w kategorii wagowej 62 kg. Pozostali zapaśnicy Husarza pomimo zaciętych pojedynków uplasowali się na dalszych pozycjach. Alan Bogucki w kategorii 57 kg zajął 20 pozycję, Mateusz Dziadoszek w kategorii 44 kg był 11, a Witold Błaszczyk w kategorii 38 kg uplasował się na 8 miejscu.