Cenne jednobramkowe zwycięstwo Lechity Kłecko z Notecią Czarnków

2020-10-11

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach wielkopolskiej V ligi grupie 1 zanotowali w trwającym sezonie piłkarze Lechity Kłecko.

W sobotę 10 października podopieczni Piotra Kubalewskiego, na własnym stadionie i przed własną publicznością podejmowali zespół Noteci Czarnków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu z Kłecka, który pokonał swojego rywala 1:0. Jedyny gol w całym spotkaniu i to na wagę zwycięstwa dla zespołu Lechity Kłecko, padł w pierwszej części meczu. W 35 minucie bramkę dla kłecczan zdobył Rafał Walczak. W  drugiej połowie obu zespołom nie udało się zdobyć bramki i potyczka piłkarska zakończyła się zwycięstwem Lechity Kłecko w stosunku 1:0. Była to druga wygrana Lechity Kłecko w trwającym sezonie, przy zanotowanych pięciu porażkach i trzech remisach.

Następny mecz zespół Lechity Kłecko, rozegra w sobotę 17 października na wyjeździe kiedy to o godzinie 15.00 podejmowany będzie przez ekipę 1922 Lechii Kostrzyn

Skład Lechity Kłecko: Daniel Wojciechowski, Rafał Walczak (80' Joachim Andrzejczak), Bartosz Łuczak, Nikodem Mirek, Yurii Zarchuk, Michał Kaczor (60' Jakub Wiśniewski), Paweł Kadłubowicz, Sławomir Kasprzak (86' Kacper Serwatka), Mateusz Kriger, Krzysztof Kubalewski, Bartosz Wiśniewski (90'+3 Kamil Janas)