Cenny punkt Owiec

2020-09-22

Zespół WKS Owieczki pokazały charakter w kolejnym meczu mistrzowskim i pomimo czerwonej kartki jaką już w 34 minucie otrzymał Kamil Grzybowski (druga żółta) wywalczyły 1 punkt, strzelając wyrównującego gola w doliczonym czasie gry.

Podopieczni Artura Borowiaka w niedzielę 20 września, podejmowali na własnym trenie w ramach szóstej kolejki wielkopolskiej klasy A PROTON grupy 3 zespół Lubońskiego KS. W meczu bezpośrednich sąsiadów gdyż WKS Owieczki przed tym spotkaniem zajmowały dziesiąte miejsce a ich rywal plasował się na dziewiątej pozycji w ligowej tabeli odnotowano remis 1:1 a co za tym idzie oba zespoły podzieliły się punktami. Oba zespoły remis w całym niedzielnym spotkaniu zapewniły sobie w końcówce drugiej połowy, gdyż pierwsze czterdzieści pięć minut zakończyło się wynikiem bezbramkowym Pierwsi na prowadzenie 1:0 wyszli goście. W 75 minucie bramkarza Owiec pokonał Maciej Urbański. Gospodarze do remisu 1:1 doprowadzili dopiero w doliczonym czasie gry 90+2 minucie. Gola na wagę podziału punktów w ligowej tabeli zdobył Mateusz Grzybowski .

A już w najbliższą sobotę 26 września drużyna WKS Owieczek, uda się na spotkanie wyjazdowe. Tego dnia o godzinie 16.00 podopieczni Artura Borowiaka zmierzą się w Poznaniu z z Lotnikiem 1997.

Skład WKS Owieczek: Jakub Szczepaniak - Filip Jagodziński (80' Patryk Owocki) Stefan Grzechowiak, Dawid Śmiałowski, Mateusz Staniszewski (70' Hubert Zacholski), Mateusz Grzybowski, Kamil Grzybowski, Sebastian Figas (51' Damian Pankowski), Dawid Cieciura (75' Marcin Pieronkiewicz, 84' Paweł Pasternak) Błażej Fedyszyn, Damian Tomczak (65' Patryk Mendyk).