Czarni Czerniejewo bezbramkowo remisują z Notecią Czarnków!

2019-08-18

Podobnie jak zespół Zjednoczonych Trzemeszno tak i drużyna Czarnych Czerniejewo, ma za sobą drugie spotkanie mistrzowskie nowego sezonu w zmaganiach wielkopolskiej V lidze grupie 1.

Tym razem czerwono-czarni w sobotę 17 sierpnia udali się na spotkanie drugiej kolejki do Czarnkowa gdzie walczyli o kolejne punkty z zespołem miejscowej Noteci. Po ubiegłotygodniowym zdecydowanym zwycięstwie beniaminka tej kasy piłkarskiej drużyny z Czerniejewa, na własnym trenie na inaugurację nowego sezonu 2019/2020 z drużyną GLKS Wysoka w stosunki 4:1. Czerwono-czarni, po dość wyrównanym i zaciętym meczu zremisowali bezbramkowo z swoim rywalem dzieląc się tym samym z nim punktami w ligowej tabeli. Mimo że bramek w spotkaniu Noteci Czarnków z Czarnymi Czerniejewo, nie dane było kibicom zobaczyć w sobotnie popołudnie to jednak obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji strzelecki ażeby je zdobyć. W szeregach z Czerniejewa, w pierwszej połowie  najdogodniejsze okazje do zdobycia gola między innymi mieli.  W 30 minucie przed szansą pokonania bramkarza gospodarzy stanął Mateusz Goździaszek, którego strzał z 13 metra zdołał jednak obronić golkiper miejscowych. Z kolei w 40 minucie blisko zdobycia gola w ekipie czerwono-czarnych był Rafała Wawrzyniak, który wykorzystując dośrodkowanie przez Krzysztofa Pawłowskiego z najbliższej odległości posłał piłkę w stronę bramki Noteci, która jednak nie wpadła do niej lecz została wybita z linii bramkowej przez jednego z zawodników gospodarzy. Co do drugiej połowy w wykonaniu obu zespołów, to można napisać że się tylko odbyła. W tej części gry obie drużyny wprawdzie stworzyły sobie kolejne  dogodne sytuacje strzeleckie najczęściej były one po stałych fragmentów gry lecz nie przedłożyło się to na zdobycze bramkowe jednej jak i drugiej drużyny. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym i podziałem punktów w ligowej tabeli.

Następny mecz zespół z Czerniejewa, w ramach trzeciej kolejki ligowej wielkopolskiej V lidze grupie 1 rozegra na własnym trenie. W sobotę 24 sierpnia czerwono-czarni o godzinie 15.00 podejmować będą ekipę Concordii Murowana Goślina.,

Skład Czarnych Czerniejewo: Tomasz Roszyk - Arkadiusz Juchacz (75’ Bartosz Kozioł), Jakub  Cierpiszewski, Adrian Franczak, Hubert Hypki (80’ Bartosz Antkowiak), Rafał Wawrzyniak, Krzysztof Pawłowski, Maciej Matuszak, Kamil Draheim, Mateusz Goździaszek, Patryk Buczkowski