Czarni Czerniejewo dzielą się punktami w ligowej tabeli z IKP Olimpią Poznań

2019-04-29

Szósty mecz z rundy wiosennej w rozgrywkach poznańskiej klasie okręgowej grupy wschód sezonu 2018/2019 mają za sobą piłkarze Czarnych Czerniejewo.

W sobotę 27 kwietnia podopieczni Macieja Lisieckiego liderujący w ligowej tabeli poznańskiej klasy okręgowej grupy wschód, podejmowali na własnym trenie i przed własną publicznością zespół IKP Olimpii Poznań. Mimo że czerwono-czarni od 11 minuty spotkania prowadzili z swoim rywalem 1:0, po golu zdobytym z przewrotki z 8 metra przez grającego trenera gospodarzy Macieja Lisieckiego, którego obsłużył celnym dograniem piłki w pole karne gości Piotr Cyrulewski. I mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji strzeleckich do zdobycia kolejnych bramek, które nie wykorzystali w pierwszej i drugiej połowie Mariusz Sawicki, Maciej Lisiecki Paweł Zieliński czy Rafał Wawrzyniak. To spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 1:1, po bramce zdobytej w drugiej połowie w 55 minucie przez Rafała Degisa. Pięć minut po zdobyciu wyrównującej stan meczu przez zespół Olimpii Poznań, gospodarze mecz kończyli w dziesiątkę. Plac gry bowiem musiał opuścić strzelec jedynej bramki w tym meczu dla czerwono-czarnych Maciej Lisiecki, który został ukarany bezpośrednio czerwoną kartką przez sędziego prowadzącego sobotni mecz. Jak dowiedzieliśmy się od prezesa Czarnych – Mateusza Kuliński, klub będzie składał do Wydziału Dyscyplinarnego WZPN w Poznaniu, odwołanie od decyzji sędziego gdyż według władz Klubu grający trener Czarnych – Maciej Lisiecki został ukarany niesłusznie za swoje przewinienie.

Skład Czarnych Czerniejewo: Marcin Siepielski, Filip Budasz (75’ Paweł Zieliński), Kuba Cierpiszewski, Piotr Cyrulewski, Hubert Hypki, Rafał Wawrzyniak (85’ Arkadiusz Juchacz), Karol Jańczak (67’ Kamil Drahejm), Krzysztof Pawłowski, Mateusz Goździaszek, Mariusz Sawicki (55’ Patryk Buczkowski), Maciej Lisiecki