Czarni Czerniejewo gromią w sparingu rezerwy Vitctorii Września

2019-07-30

Czwarty mecz kontrolny mają za sobą tego lata w ramach przygotowań do nowego sezonu 2019/2020 w wielkopolskiej V lidze piłkarze Czarnych Czerniejewo.

W poniedziałek 29 lipca na boisku w Psarach Polskich, podopieczni grającego trenera Macieja Lisieckiego byli podejmowani przez zespół rezerw Vitcorii Wrześna przygotowujący się do zmagań w wielkopolskiej klasie okręgowej grupie 2. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem zespołu z Czerniejewa, który pokonał swojego rywala aż 8:1 prowadząc z nim do przerwy już 3:0. Goście prowadzenie w meczu 1:0 objęli już w 10 minucie. Czerwono-czarnych na prowadzenie zdobytą bramką  po bezpośrednim uderzeniem piłki z wykonywanego rzutu rożnego wyprowadził Mateusz Goździaszek. W 25 minucie było już 2:0 dla Czarnych Czerniejewo, po tym jak bramkarza gospodarzy bezpośrednim strzałem z 25 metra pokonał Arkadiusz Juchacz. Dziesięć minut później czerwono-czarni zdobyli trzeciego gola. Tym, razem na listę strzelców gości wpisał się Jakub Cierpiszewski, który na raty zdobył gola dla swojego zespołu pokonując bramkarza wrzesińskiego po podyktowanym rzucie karnym po wcześniejszym faulu na Piotrze Cyrulewskim. Po zmianie stron goście kontynuowali festiwal strzelecki, aplikując swojemu rywalowi kolejne pięć bramek przy zaledwie jednej straconej. Ostre strzelanie w tej części gry w ekipie z Czerniejewa, rozpoczął Arkadiusz Juchacz, który w 55 minucie umieszczając piłkę w bramce gospodarzy z 16 metra podwyższył prowadzenie swojego zespołu na 4:0. Pięć minut później było już 6:0 dla czerwono-czarnych. Gola numer pięć na swoim koncie zapisał Mateusz Goździaszek, wykorzystując podyktowany rzut karny po wcześniejszym faulu na Patryku Buczkowskim. Gol numer sześć i siedem w 65 oraz 70 minucie dla Czarnych Czerniejewo, zdobył Tomasz Roszyk, na co dzień występujący na pozycji bramkarza. Przy szóstej bramce Roszyka obsłużył Maciej Matuszak a przy siódmej piłkę w pole karne gospodarzy zagrał idealnie Mateusz Goździaszek. I w tym momencie było już 7:0 dla zespołu z Czerniejewa. Na stracone siedem goli gospodarze odpowiedzieli jednym, którego zdobyli w 76 minucie meczu zmniejszając tym samym prowadzenie gości do 7:1. Ostatnie jednak słowo w poniedziałkowym meczu kontrolnym należało do zespołu z Czerniejewa. W 85 minucie wynik meczu na 8:1 dla zespołu Czarnych, ustalił po dośrodkowaniu Mateusza Goździaszka pokonując bramkarza gospodarzy uderzeniem z 5 metra Patryk Buczkowski.

Kolejny mecz kontrolny zespół z Czerniejewa, rozegra w sobotę 3 sierpnia w Psarach Polski, gdzie o godzinie 11.00 podejmowany będzie przez ekipę Płomienia Nekla.