Czarni Czerniejewo nadal wygrywają!

2017-03-10

Siódme zwycięstwo w ósmym meczu na swoim koncie odnotowali piłkarze Czarnych Czerniejewo, w ramach przygotowań do rundy rewanżowej w poznańskiej klasie A grupy 1.

W czwartek 9 marca podopieczni Macieja Lisieckiego, zmierzyli się w kolejnym meczu kontrolnym tej zimy z zespołem Fary Pelikan Żydowo występującym na co dzień w zmaganiach poznańskiej B klasy grupy 1. Spotkanie, do którego doszło w Gnieźnie na płycie boiska ze sztuczną nawierzchnią trawiastą mimo bezbramkowej pierwszej połowy zakończyło się zwycięstwem piłkarzy z Czerniejew, którzy pokonali zespół z Żydowa w stosunku 4:0. Czerwono-czarni siódme swoje zwycięstwo w ósmym meczu kontrolnym tej zimy zapewnili sobie dopiero w drugiej jego połowie. Wprawdzie w pierwszej części piłkarze z Czerniejewa mieli kilka dogodnych sytuacji na objecie prowadzenia lecz w decydujących momentach celnie piłki do bramki swojego rywala nie potrafili skierować w szeregach czerwono-czarnych Szymon Kapsa, Sławomir Staniszewski oraz Zbigniew Stuczyński. Pierwsza bramka dla zespołu z Czerniejewa, którą to objęli oni prowadzenie 1:0 nad swoim rywalem za miedzy została zdobyta w 62 minucie a autorem jej okazał się Szymon Kapsa pokonując golkipera z Żydowa strzałem z 11 metra. Na 2:0 dla Czarnych podwyższył prowadzenie w 70 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem z Żydowa jeden z testowanych zawodników w zespole z Czerniejewa. Trzecia bramka dla podopiecznych Macieja Lisieckiego padła w 75 minucie a autorem jej okazał się kolejny zawodnik testowany. Wynik końcowy meczu na 4:0 dla zespołu z Czerniejewa, został ustalony w 85 minucie spotkania. Czwartą bramkę na swoim koncie zapisał grający trener drużyny z Czerniejewa – Maciej Lisiecki, pokonując bramkarza gości w sytuacji sam na sam z nim.

W sobotę 11 marca zespół z Czerniejew, czaka ostatni mecz kontrolny tej zimy. Podopieczni Macieja Lisieckiego w Psarach Polskich zagrają nie byle z kim tylko z zespołem czwaroligowej Victorii Września. Początek tej potyczki piłkarskiej zaplanowano na godzinę 12.00.

Skład Czarnych Czerniejewo: Piotr Rzepczyński, Mateusz Perek, Kamil Łuczak, Alan Tomszewski, Zbigniew Stuczyński, Dominik Jabkiewicz, Piotr Cyrulewski, Damian Borowski, Dominik Jalowski, Szymon Kapsa – na zmiany wchodzili: Mateusz Kuliński, Testowany 1 i 2, Bartosz Kozioł, Rafał Wawrzyniak, Bartosz Kubalewski, Maciej Lisiecki