Czarni Czerniejewo nokautują w sparingu Polonię Golina!

2018-02-22

Festiwal strzelecki w czwartym meczu kontrolnym tej zimy w ramach przygotowań do rundy rewanżowej poznańskiej klasy A grupy 1 urządzili sobie w czwartkowy wieczór 22 lutego piłkarze Czarnych Czerniejewo.

Czerwono-czarni okazali się bardzo niegościnni zespołem gromiąc w kolejnym meczu kontrolnym, do którego doszło na boisku ze sztuczną nawierzchnią trawistą w Gnieźnie przy ulicy Strumykowej drużynę Polonii Golina występujący na co dzień w rozgrywkach klasy okręgowej grupy Konin aż 17:1. Festiwal strzelecki w ekipie Czarnych Czerniejewo, rozpoczął w 3 minucie grający trener tej drużyny Maciej Lisiecki, który zespół na prowadzenie 1:0 wyprowadził po podyktowanym rzucie karnym po faulu na swojej osobie. Do końca pierwszej połowy jeszcze dziesięć razy czerwono-czarni trafiali celnie do bramki Polonii Golina, prowadząc z gośćmi do przerwy 11:0. Łupem bramkowym w pierwszej części meczu w zespole z Czerniejewa podzielili się – Damian Grzesiak, który bramkarza gości pokonał aż cztery razy w 18, 21, 25 i 34 minucie, po dwa razy uczynili to Patryk Buczkowski 15 i 37 minucie oraz Maciej Lisiecki w 23 i 39 minucie a po jednym golu dołożyli Mariusz Sawicki w 28 minucie i Sławomir Staniszewski w 36 minucie. Po zmianie stron podopieczni grającego trenera Czarnych Czerniejewo – Macieja Lisieckiego, swojemu rywalowi zaaplikowali kolejne sześć bramek tracąc przy okazji  jednego gola. Dwie kolejne bramki na swoim koncie zapisał Damian Grzesiak w 45 orz 79 minucie podobnie jak grający trenera Maciej Lisiecki, który do bramki przeciwnika celne trafiał w 61 i 70 minucie. Po jednym golu do końcowego  wyniku w zespole Czarnych Czerniejewo dorzucili – Mateusz Goździaszek w 65 minucie oraz Karol Niemczewski w 75 minucie. Jak wcześniej informowaliśmy spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Czarnych Czerniejewo w stosunku 17:1.

Na koniec należy nadmienić iż zespół z Czerniejewa ogólnie miał w Gnieźnie rozegrać jeszcze jedno spotkanie kontrolne a miało być to we wtorek 20 lutego. Z powodu jednak nie możności skompletowania składu Kosa Zaniemyśl, który posiada drużynę w rozgrywkach poznańskiej klasie okręgowej grupie wschód  z kolei rezerwy tego zespołu występują w poznańskiej klasie A grupie 1 do tego meczu nie doszło.

Skład Czarnych Czerniejewo: Damian Nowaczyk, Karol Jańczak, Mateusz Kuliński, Mariusz Sawicki, Karol Niemczewski, Bartosz Kozioł, Mateusz Goździaszek, Sławomir Staniszewski, Damian Grzesiak, Patryk Buczkowski, Maciej Lisiecki

Na zmianę wchodzili: Krystian Staszak, Bartosz Kubalewski

Następne spotkanie kontrolne Czarni Czerniejewo, rozegrają na wyjeździe w Poznaniu kiedy to o 16.00 podejmowani będą przez zespół Wiary Lecha.