Czarni Czerniejewo przegrywają do zera z Wiarą Lecha Poznań

2013-10-28

Na kolejne swoje spotkanie ligowe w ramach poznańskiej klasy A grupy 1 zespół Czarnych Czerniejewo, udał się do trzeciej drużyny rozgrywek Wiary Lecha Poznań. Nie mamy dobrych informacji dla kibiców drużyny z Czerniejewa, która niestety przegrała gładko mecz wyjazdowy w ramach jedenastej kolejki ligowej z ekipą Wiary Lecha Poznań w stosunku 3:0.

Pierwsze czterdzieści pięć minut spotkania nie zapowiadało że drużyna Czarnych Czerniejewo z placu gry będzie schodziła pokonana gdyż po pierwszej części spotkania odnotowano w meczu wynik bezbramkowy. Dopiero w drugiej połowie meczu podopieczni Marka Gierałki stracili trzy bramki, które niestety na swoim koncie zapisali piłkarze Wiary Lecha Poznań. Gospodarze na prowadzenie 1:0 wyszli w 46 minucie. Następną bramkę zespół Wiary Lecha Poznań zdobył w 60 minucie a ostatnią bramkę 3:0 gospodarze zdobyli w 80 minucie meczu ustalając tym samym końcowy wynik tej potyczki piłkarskiej. Wprawdzie zawodnicy z Czerniejewa w drugiej połowie mogli zdobyć gola honorowego lecz ani Kamilowi Łuczakowi a nie też Jakubowi Maćkowiakowi czy Alanowi Tomaszewskiemu ta sztuka się nie udała. I spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Wiary Lecha Poznań.

Następne spotkanie zespół Czarnych Czerniejewo, rozegra w niedzielę 3 listopada. W przedostatnim meczu tej jesieni nowego sezonu 2013/2014 drużyna prowadzona przez Marka Gierałkę na swoim trenie podejmować będzie zespół, Orkana Jarosławiec. Początek tej potyczki piłkarskiej zaplanowano na 14.00

Skład Czarnych Czerniejewo: Dariusz Stanisławski, Tomasz Winkel, Mateusz Kuliński, Zbigniew Bartkowiak, Krzysztof Bartkowiak, Jakub Maćkowiak, Alan Tomaszewski, Patryk Kusy, Damian Moczulski, Karol Niemczewski,  Hubert Pawlak, Rafał Półtorak, Kamil Łuczak