Czarni Czerniejewo przegrywają z Huraganem Pobiedziska

2020-08-30

Na piąte spotkanie wielkopolskiej V ligi grupy 1 zespół Czarnych Czerniejewo udał się do Pobiedzisk gdzie w niedziele popołudnie 30 sierpnia podejmowany był przez ekipę miejscowego Huraganu.

Po ubiegłotygodniowej porażce Czarnych Czerniejewo, na własnym trenie z Pogonią Łobżenica w stosunku 5:2. Po raz drugi z rzędu podopieczni grającego trenera czerwono-czarnych Macieja Lisieckiego w niedzielne popołudnie w Pobiedziskach schodzili z boiska jako pokonani przegrywając spotkanie 1:0. Co do samego przebiegu potyczki piłkarskiej pomiędzy Huraganem Pobiedziska a Czarnymi Czerniejewo. To gospodarze od pierwszych minut meczu mieli znaczą przewagę na boisku nad Czarnymi Czerniejewo, lecz nic z tej przewagi nie wynikało. W wyniku czego pierwsza połowa zakończyła się  bezbramkowym rezultatem. W drugiej połowie czerwono-czarni nastawili się podobnie jak i w pierwszej na obronę dostępu do swojej bramki oraz wyprowadzaniem szybkich kontr z własnego pola karnego. W 85 minucie czerwono-czarni stanęli przed szansą na zdobycia bramki i objęcia prowadzenia. Tak jednak nie stało gdyż po dośrodkowaniu piłki w pole karne gospodarzy w wykonaniu Mateusza Goździaszaka i przeciętym locie jej przez golkipera pobiedziszczan Sławomira Janickiego. Piłka spadła pod nogi Pawła Zielińskigo, który zamiast celnie umieścić ją w bramce gospodarzy stojąc na 10 metrze posłał ją wprost na jej słupek. A że niewykorzystane sytuacje strzeleckie najczęściej się mszczą przekonali się o tym piłkarze Czarnych Czerniejewo, w 87 minucie kiedy to piłka uderzona przez zawodnika gospodarzy Bartosza Żołądkiewicza z odległości 25 metra zatrzepotała w siatce bramki gości. A że więcej sytuacji strzeleckich oba zespoły do końca spotkania nie stworzyły wynik spotkania utrzymał się do jego końca i Huragan Pobiedziska wygrał konfrontację boiskową z Czarnymi Czerniejewo w stosunku 1:0.

A już w sobotę 5 września ekipa Czarnych Czerniejewo, rozegra kolejny mecz mistrzowski. Podopieczni grającego trenera czerwono-czarnych tego dnia o godzinie 16.00 podejmować będą u siebie zespół Orkanu Śmiłowo.

Skład Czarnych Czerniejewo: Mikołaj Słomczewski, Karol Jańczak, Michal Pawlak, Adrian Franczak, Patryk Buczkowski, Piotr Cyrulewski, Pawel Zieliński (88’ Tomasz Roszyk), Rafal Wawrzyniak, Daniel Bartkowiak, Mateusz Goździaszek, Maciej Lisiecki