Czarni Czerniejewo przegrywają z Piastem Kobylnica

2022-08-29

Po wyjazdowym zwycięstwie oraz remisie, seniorzy Czarnych Czerniejewo doznali pierwszej porażki w rozgrywkach wielkopolskiej V ligi Red Box sezonu 2022/2023.

W sobotę 27 sierpnia zespół z Czerniejewa prowadzony przez Piotra Kubalewskiego, zainaugurował nowy sezon meczem przed własną publicznością z Piastem Kobylnica. Po wcześniejszym wyjazdowym zwycięstwie czerwono-czarnych w Obornikach z tamtejszą Spartą w stosunku 1:0 i remisie 1:1 wyjazdowym z ekipą Meblorza Swarzędz. Drużyna z Czerniejewa, doznała pierwszej porażki w nowym sezonie przegrywając z zespołem Piasta Kobylnica w stosunku 2:0. Obie bramki dla przyjezdnych zostały zdobyte w drugiej części sobotniego meczu gdyż pierwsza odsłona spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Goście z Kobylnicy na prowadzenie 1:0 w 56 minucie wyprowadził Marcin Nowicki, który był jednocześnie autorem drugiego gola dla Piasta w 58 minucie. Czarni Czerniejewo, wprawdzie w pierwszej jak i drugiej połowie stwarzali sobie sytuacje strzeleckie lecz z nich nie padła choćby bramka kontaktowa. Tym samym Piast Kobylnica zanotował na swoim koncie trzecią wygraną z rzędu w nowym sezonie a Czarni Czerniejewo zaliczyli pierwszą porażkę.

Kolejny mecz Czarni Czerniejewo, rozegrają w sobotę 3 sierpnia kiedy to w meczu wyjazdowym o godzinie 16.00 podejmowani będą przez zespół 1922 Lechii Kostrzyn.

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Łobżenica 3 9 3 0 0 14-0 1 0 0 5-0 2 0 0 9-0
2.  Polonia Chodzież 3 9 3 0 0 10-0 2 0 0 8-0 1 0 0 2-0
3.  Piast Kobylnica 3 9 3 0 0 9-2 1 0 0 5-2 2 0 0 4-0
4.  Kłos Budzyń 3 5 1 2 0 6-4 0 1 0 1-1 1 1 0 5-3 1 1 0 1 0 2-2
5.  Lubuszanin Trzcianka 3 5 1 2 0 8-6 1 1 0 6-4 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
6.  Korona Stróżewo 3 4 1 1 1 7-13 1 0 1 4-10 0 1 0 3-3 1 3 1 0 0 4-2
7.  Czarni Czerniejewo 3 4 1 1 1 2-3 0 0 1 0-2 1 1 0 2-1 1 1 0 1 0 1-1
8.  Meblorz Swarzędz 3 4 1 1 1 5-8 0 1 0 1-1 1 0 1 4-7 1 1 0 1 0 1-1