Czarni Czerniejewo remisują z Concordią Murowana Goślina

2020-10-25

W sobotę 24 października w ramach 13 kolejki wielkopolskiej V ligi Red Box grupy 1, zespół Czarnych Czerniejewo,podejmował u siebie drużynę Concordii Murowana Goślina.

Spotkanie, które odbyło się bez udziału publiczności z powodu obostrzeń związanych z trwającą w naszym kraju epidemią koronawirusa COVID-19 po dość zaciętym jego przebiegu zakończyło się remisem 1:1. W tym układzie zarówno Czarni Czerniejewo jak i Concordia Murowana Goślina, podzielili się punktami w ligowej tabeli. Co do samego przebiegu spotkania w Czerniejewie pomiędzy miejscowymi Czarnymi a zespołem z Murowanej Gośliny. To goście od 15 minuty wyszli na prowadzenie 1:0. W polu karnym Czarnych faulował golkiper tej drużyny Tomasz Roszyk jednego z zawodników gości  a podyktowany rzut karny na korzyść przyjezdnych na bramkę zamienił Damian Kozłowski. Czerwono-czarni w pierwszej połowie okazję do wyrównania stanu meczu mieli w 20 minucie. Wtedy to grający trener zespołu z Czerniejewa – Maciej Lisiecki, wyszedł po szybkiej akcji całej drużyny na pozycję sama na sam z golkiperem z Murowanej Gosliny, który jednak obronił strzał napastnika gospodarzy z bliskiej odległości i w meczu nadal prowadzili jedną bramką goście. Wynik pierwszej połowy nie uległ zmianie do jej zakończenia i drużyna z Murowanej Gośliny schodziła na przerwę prowadząc 1:0. Po zmianie stron obraz gry nie uległ znaczącej zmianie, spotkanie było dość wyrównanym pojedynkiem piłkarskim. Z tym że drużyna z Czerniejewa, dążyła do zmiany niekorzystnego wyniku wypracowując sobie więcej sytuacji strzeleckich. Czerwono-czarni swego dopięli w 70 minucie. Po akcji całej drużyny i dograniu piłki w pole karne gości przez Michała Pawlaka, futbolówkę celnym strzałem do bramki Murowanej Gosliny z 7 metra skierował Mateusz Goździaszek. I w meczu mieliśmy remis 1:1. Wynik ten nie uległ już zmianie do końca spotkania chociaż goście w 80 minucie ponownie mogli wyjść na prowadzenie jednak zawodnik Concordii spudłował z 1 metra. I mecz zakończył się remisem 1:1 i podziałem punktów w ligowej tabeli przez oba zespoły.

Kolejne spotkanie zespół z Czerniejewa, rozegra w sobotę 31 października w Noteci gdzie o 14.00 będzie podejmowany przez drużynę miejscowej Noteci.

Skład Czarnych Czerniejewo: Tomasz Roszyk, Bartosz Kozioł (85’ Mateusz Kuliński), Kuba Cierpiszewski, Adrian Franczak (46 ‘ Michał Pawlak), Karol Jańczak, Pawel Zieliński (46’ Piotr Cyrulewski), Bartek Antkowiak, Daniel Bartkowiak, Mateusz Goździaszek, Rafał Wawrzyniak, Maciej Lisiecki