Czarni Czerniejewo remisują z Polonią Chodzież

2020-08-16

Trzecie spotkanie mistrzowskie z nowego sezonu w rozgrywkach wielkopolskiej V ligi grupy 1 mają za sobą piłkarze Czarnych Czerniejewo.

W sobotę 15 sierpnia podopieczni grającego trenera Macieja Lisieckiego, udali się do Chodzieży gdzie byli podejmowani w ramach trzeciej kolejki nowego sezonu przez zespół miejscowej Polonii. W meczu bezpośrednich sąsiadów w ligowej tabeli gdyż Czarni Czerniejewo, plasowało się przed sobotnim  meczem na piątym miejscu a Polonia Chodzież zajmowała szóstą pozycję w ligowej tabeli wielkopolskiej V ligi grupy 1. Po dość zaciętym i wyrównanym przebiegu spotkania żadnej z drużyn nie udało się sobotniego meczu rozstrzygnąć na swoją korzyść gdyż w potyczce piłkarskiej pomiędzy Polonią Chodzież a Czarnymi Czerniejewo padł remis 1:1 w wyniku czego oba zespoły podzieliły się punktami w ligowej tabeli. Remis tym zespołowi Czarnych Czerniejewo nie udało się potrzymać pasy trzech zwycięstw z rzędu. Jeśli chodzi o sam przebieg spotkania w Chodzieży pomiędzy miejscową Polonia a zespołem Czarnych Czerniejewo. To pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze zdobywając bramkę dopiero w 40 minucie meczu. Gola do szatni dla Polonii Chodzież zdobył Kamil Zalewski. O remisie i podziale punktów w ligowej tabeli przez oba zespoły zadecydowała druga część sobotniej potyczki piłkarskiej. Wtedy to w 87 minucie do stanu 1:1 w zespole gości doprowadził grający trener Czarnych Czerniejewo  - Maciej Lisiecki.

Szersza relacja z tego meczu wkrótce.

A już w sobotę 22 sierpnia czerwono-czarni rozegrają kolejny swój mecz mistrzowski. Tego dnia o godzinie 11.30 podejmować będą przed własną publicznością ekipę Pogoni Łobżenica.

Skład Czarnych Czerniejewo: Tomasz Roszyk, Michał Pawlak, Hank Cierpiszewski, Adrian Franczak, Krzysztof Pawłowski, Krystian Staszak, Piotr Cyrulewski, Rafał Wawrzyniak, Karol Jańczak, Daniel Bartkowiak, Maciej Lisiecki

Rezerwa: Mikołaj Słomczewski, Mateusz Kuliński, Bartek Antkowiak, Pawel Zieliński