Czarni Czerniejewo remisują z Rychwale z miejscowymi Zjednoczonymi

2020-07-10

Trzeci już miecz kontrolny mają za sobą w ramach przygotowań do nowego sezonu 2020/2021 w wielkopolskiej V lidze grupie 1 piłkarze Czarnych Czerniejewo.

W czwartek 9 lipca podopieczni grającego trenera czerwono-czarnych Macieja Lisieckiego, udali się na kolejne spotkanie kontrolne do Rychwała gdzie byli podejmowani przez zespół Zjednoczonych przygotowujący się do zmagań ligowych w wielkopolskiej V lidze grupie 3. W rywalizacji boiskowej pięcioligowców nie wyłoniono zwycięzców gdyż po zaciętym spotkaniu odnotowano remis 2:2 mimo że do przerwy prowadzili goście z Czerniejewa 1:0. Jedną bramkę, po której podopieczni Macieja Lisieckiego, prowadzili po pierwszej połowie 1:0 zdobyli po dość wyrównanej grze tuż przed zejściem do szatni w 45 minucie. Gola na swoim koncie dla czerwono-czarnych zapisał  Maciej Matuszak, lokując piłkę w bramce gospodarzy uderzeniem z 14 metra tuż przy słupku. W drugiej połowie padły kolejne gole dla obu zespołów, jeden zdobyli piłkarze z Czerniejewa a dwa z Rychwała. I tak zaraz po wznowieni gry goście w 55 minucie podwyższyli swoje prowadzenie na 2:0. Bramkę na swoim koncie po dwójkowej akcji zawodnika Testowanego 2 z Patrykiem Buczkowskim zdobył ten drugi pakują piłkę z najbliższej odległości do bramki swojego rywala. Jak się później okazało była to ostatnia bramka zdobyta przez  czerwono-czarnych w czwartkowym spotkaniu gdyż kolejne dwie były autorstwa już gospodarzy. W 70 minucie gospodarze zdobyli gola kontaktowego zmniejszając tym samym prowadzenie gości z Czerniejewa w stosunku 2:1.  Bramkarz Czarnych zresztą Testowanego pokonał strzałem z 25 metra w ekipie miejscowych Kacper Karbowy. Dziesięć minut później w meczu był już remis 2:2. Bramkę tym razem dla zespołu z Rychwału zdobył Karol Nowak. A że wynik meczu do końca nie uległ zmianie, chociaż drużyna z Czerniejewa, miała okazję do rozstrzygnięcia tego meczu na swoją korzyść. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 2:2.

Kolejne spotkanie zespół z Czerniejewa, rozegra w sobotę 11 lipca w Miłosławiu gdzie o godzinie 11.00 podejmowany będzie przez ekipę miejscowego Orlika.

Skład wyjściowy: Testowany 1, Piotr Cyrulewski, Jakub Cierpiszewski, Testowany 2, Rafał Wawrzyniak, Testowany 3, Testowany 4, Maciej Matuszak, Maciej Lisiecki, Krzysztof Pawłowski, Karol Jańczak

Z ławki weszli: Mateusz Kuliński, Testowany 5, Bartosz Kozioł, Patryk Buczkowski