Czarni Czerniejewo wracają bez punktów z Murowanej Gośliny

2021-05-30

W sobotę 29 maja zespół Czarnych Czerniejewo, w ramach rozgrywek wielkopolskiej V ligi Red Box udał się do Murowanej Gośliny gdzie był podejmowany przez zespół miejscowy zespół Concordii.

Czerwono-czarni wyjazdu do Murowanej Gośliny, nie zaliczą do udanego gdyż wrócili oni do Czerniejewa bez punktów przegrywając spotkanie w ramach 30 kolejki ligowej z zespołem miejscowej Concordii w stosunku 3:2 mimo że po pierwszej połowie remisowali z swoim rywalem 1:1. Podopieczni Mateusza Kulińskiego sobotni mecz rozpoczęli w dobrym stylu wychodząc na prowadzenie 1:0 zdobytą bramką w 25 minucie. Gola na swoim koncie zapisał Maciej Lisiecki. Wynik ten utrzymał się aż do 42 minuty, wtedy to gospodarze doprowadzili do stanu 1:1 i z takim wynikiem oba zespoły schodziły na przerwę. Zaraz po wznowieniu gry rozpoczynającej drugą część sobotniego meczu gospodarze w 51 minucie zdobytą bramką wyszli na prowadzenie 2:1. Concordia z prowadzenia cieszyła się aż do 68 minuty wtedy to goście doprowadzili do remisu 2:2. Bramkę na swoim koncie zapisała w szeregach czerwono-czarnych Patryk Buczkowski wykorzystując podanie od Daniela Bartkowiaka. I kiedy wydawało się że takim rezultatem zakończy się sobotnie spotkanie. W 71 minucie Concordia Murowana Goślina zdobyła gola na wagę zwycięstwa i trzech punktów wygrywając całe spotkanie 3:2. Był to już czwarty raz jak zespół z Czerniejewa, nie zdobył punktów w rozgrywkach wielkopolskiej V ligi Red Box grupy 1, przez co nie poprawił on swojej pozycji w ligowej tabeli. Obecnie czerwono-czarni zajmują w tabeli ligowej 9 miejsce z zdobytymi 42 punktami.

Drużyna bilans swoich zdobytych jak na razie punktów w lidze może poprawić już 3 czerwca kiedy to u siebie o godzinie 11.30 podejmować będzie zespół Noteci Czarnków.

Skład podstawowy Czarnych Czerniejewo: Tomasz Roszyk, Paweł Zieliński, Kuba Cierpiszewski, Adrian Franczak, Michał Czerniak, Rafał Wawrzyniak, Piotr Cyrulewski, Karol Jańczak, Daniel Bartkowiak, Patryk Buczkowski, Maciej Lisiecki