Czas odsłonić kolejne karty! Kadara KS Szczypiorniaka Gniezno znana!

2018-07-03

Ostatnio informowaliśmy, że z zespołem KS Szczypiorniak Gniezno nadal będzie pracować trener Kamil Hanuszczak i pozostali członkowie dotychczasowego sztabu szkoleniowego. Dziś możemy przekazać pierwsze informacje dotyczące kadry na nadchodzący sezon II ligi.

Póki co skupiliśmy się na zatrzymaniu zawodników, którzy w minionych rozgrywkach bronili barw naszego klubu. Miło nam poinformować, że wszyscy wyrazili chęć dalszej gry w Szczypiorniaku Gniezno! W kadrze beniaminka II ligi zabraknie jedynie Marcina Fijałkowskiego, który, jak pewnie większość kibiców doskonale wie, zakończył karierę sportową.
 
Kadra naszej drużyny na dzień 2 lipca:
 
Bramkarze: Piotr Wolny, Michał Grubczak, Michał Białkowski.
Skrzydłowi: Szymon Sobański, Maciej Kapella, Marcin Biniecki, Michał Ostrowski, Artur Dymkowski, Adam Kniaź.
Rozgrywający: Maciej Bałdyga, Marcin Grzelak, Patryk Szymkowiak, Hubert Nowak, Przemysław Gadecki, Łukasz Krakowiak, Damian Stempuchowski.
Obrotowi: Rafał Siudeja, Zbigniew Łuczak.
 
Do gry po kontuzji łąkotki wróci Damian Stempuchowski. Postępy w rehabilitacji Huberta Nowaka sprawiają, że być może w trakcie pierwszej rundy wznowi treningi.
 
Przygotowania drużyny rozpoczną się 16 lipca. Przez przynajmniej pierwszy miesiąc, zawodnicy będą trenować pięć razy w tygodniu.
 
Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że budowanie kadry na kolejny sezon nie zostało jeszcze zakończone. O wzmocnieniach będziemy informować na bieżąco.
 
KS Szczypiorniak Gniezno/ foto archiwum SportGniezno.pl
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,czas-odslonic-kolejne-karty-kadara-ks-szczypiorniaka-gniezno-znana.html