Czerwona kartka Chrzanowskiego zadecydowała o remisie Vitcovii Witkowo!

2021-05-30

Sportowa złość, niedowierzanie, smutek - to słowa, które cisną się na ustach po sobotnim meczu 29 maja seniorów GKS Vitcovii Witkowo, którzy w ramach 30 kolejki ligowej wielkopolskie V ligi Red Box grupy 3 podejmowali u siebie zespół Piasta Czekanów.

W spotkaniu bezpośrednich sąsiadów w ligowej gdyż Vitcovia plasowała się na dziesiątym miejscu a Piast zajmował o jedno oczko niżej, po zaciętym pojedynku piłkarskim odnotowano remis 3:3 a co za tym idzie oba zespoły podzieliły się punktami w ligowej tabeli. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie facebooka Victovii Witkowo. Podopieczni Macieja Rozmarynowskiego wszystkie trzy gole w tym spotkaniu stracili po fatalnych błędach indywidualnych swoich piłkarzy. I choć do 94 minuty witkowianie prowadzili z swoim rywalem 3:2 chociaż dwukrotnie zmuszeni byli ,,gonić” wynik. O remisie w całym meczu z Piastem Czekanów zadecydowało 83 minuta kiedy to zespół z Witkowa kończy sobotni mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce jaką ujrzał bramkarza Filipa Chrzanowski. Ta sytuacja miała wpływ na wynik meczu gdyż zespół z Czekanowa, wykorzystał zaistniałą sytuację co spowodowało że po błędzie piłkarza Vitcovii w ostatniej akcji spotkania 90+4 minucie goście zdobyli bramkę na wagę remisu 3:3. Autorem bramki dla gości okazał się Szymon Frąszczak. Po chwili sędzia odgwizdał koniec meczu i Vitcovia Witkowo po sobotnim meczu musiała zadowolić się tylko punkt, a zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki.

Bramki dla Vitcovii Witkowo: Michał Wiśniewski 43', Kacper Boczkowski 64' i
Oskar Pietrzak 80'

Bramki dla Piasta Czekanów: Kacper Grzmil 2’, Hubert Mesnerowicz 54’ i
Szymon Frąszczak 90+4

Następny mecz Vitcovia Witkowo, rozegra na wyjeździe 3 czerwca kiedy to podejmowana będzie o 16.00 przez drużynę Orła Mroczeń.

Skład Vitcovii Witkowo: Filip Chrzanowski, Mateusz Pietrowski (46' Oskar Pietrzak), Daniel Nowaczyk, Michał Wiśniewski, Kacper Boczkowski, Bartłomiej Melewski (83' Patryk Budzyński), Michał Marszałek, Tomasz Kaźmierczak, Dawid Białas (76' Sebastian Masłowski), Radosław Trybuła, Patryk Dąbek