Cztery medale karateków z Gkk Yoshitaka Dojo

2015-05-20

Kolejny super start zawodników Gkk Yoshitaka Dojo którzy zdobyli 3 medale na Mistrzostwach Wielkopolski oraz 1 medal na Pucharze Polski Shotokan (ESKA.)

Impreza świetnie zorganizowana wspaniała rywalizacja ekip z całej Polski w MW startowało trzech zawodników naszego klubu którzy wywalczyli medale:

- Nadia Winkiel kategoria 8-9 lat złoty medal zaprezentowała ślicznie wykonane kata Taykioku Shodan.

-Patryk Majewski wywalczył złoto i Eryk Kujawski brązowy medal w kategorii chłopcy 12-13 którzy nie dali szansy swoim rywalom.

Kolejną niespodziankę w postaci pozycji medalowej odnotował nasz młodzik Andrzej Rożak, który podtrzymuje wysoki poziom od początku roku w startach na prestiżowych międzynarodowych turniejach w ramach PZK takich najsilniejszych organizacji jak WKF i ESKA zdobywając medale ale co najważniejsze walcząc z najlepszymi zdobywa doświadczenie.

Na Pucharze Polski wywalczył brązowy medal wśród bardzo silnej ekipy młodzików .Jak podsumował trener Adam Skrzypczak poziom wyszkolenia kadry klubu wzrasta co daje wspaniałe perspektywy na dalsze starty w turniejach organizowanych w ramach PZK.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobą wspierającym nasz klub w organizacji wyjazdów.