Cztery medale Mistrzostw Wielkopolski seniorów dla Stelli!

2021-03-15

W dniu 14 marca w Raszkowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa seniorek i seniorów, będące również eliminacjami do Indywidualnych Mistrzostw Polski 2021. Limit imienny na Mistrzostwa Polski zapewniła sobie już wcześniej Emilia Kijok.

W Mistrzostwach Województwa wzięły udział cztery nasze zawodniczki - Agata Klabińska, Agnieszka Lipska, Zuzanna Lewandowska i Ola Leśnicka.
W grze singlowej Ola wywalczyła srebrny medal, a na trzecim miejscu podium stanęła Agnieszka Lipska.

W grze deblowej na najwyższym stopniu podium stanęła Ola w parze z Anitą Chudy (LKTS Luboń). Blisko strefy medalowej były również Agata i Agnieszka, które nieszczęśliwie przegrały 3:2 w meczu ćwierćfinałowym.
Oli udało się również wywalczyć złoty medal w grze mieszanej wraz z Adrianem Spychałą (RLKTS Ochman Raszków).

Teraz pozostaje nam trzymać kciuki za występ Emilii na Mistrzostwach Polski, a przypomnieć należy, że w zeszłym roku zdobyła ona srebrny medal w grze podwójnej !