Cztery medale mistrzostw województwa dla I LO

2018-05-30

Dużym sukcesem uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie zakończył się finał wojewódzki w biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych.

W kategorii dziewcząt, 3. miejsce zdobyła Agata Zachwieja . Wśród  chłopców rywalizujących w biegu na najdłuższym dystansie 3000m, 1. miejsce wywalczył Kacper Kwapiszewski, a na najniższym stopniu podium stanął Jakub Lewandowski.  Po podliczeniu punktów uzyskanych przez reprezentacje szkół, okazało się że w klasyfikacji zespołowej uczniowie I LO zdobyli  srebrne medale . Drużynę naszej szkoły tworzyli  Wojciech Fabiś, Jakub Gabryszak, Jacek Nowak, Stanisław Wąsowicz, Wojciech Kapela, Kacper Kwapiszewski i Jakub Lewandowski.