Czwarta porażka Zjednoczonych Trzemeszno

2019-09-15

Seniorzy drużyny Zjednoczonych Trzemeszno, w ostatnim czasie przegrywają mecz mistrzowski za meczem.

Czwartej porażki z rzędu podopieczni Dariusza Kuryły, doznali w sobotę 14 września na własnym terenie przegrywając w szóstej kolejce wielkopolskiej V ligi grupy 1 z Spartą Oborniki gładko 3:0. Goście prowadzenie 1:0  w spotkaniu objęli w 20 minucie po golu zdobytym przez Roberta Sołowieja. Ten sam zawodnik zaraz po wznowieniu gry w drugiej połowie w 53 minucie zdobył drugą bramkę dla swojej drużyny. I Sparta Oborniki prowadziła już 2:0. Decydujący cios oborniczanie drużynie z Trzemeszna zadali w 79 minucie. Wtedy to po golu Huberta Matczaka goście podwyższyli swoje prowadzenie na 3:0. Wprawdzie zespół prowadzony przez Dariusza Kuryłę, próbował do samego końca sobotniego spotkania zmienić niekorzystny wynik tej potyczki piłkarskiej, Jednak trzemesznianom ta sztuka się nie udała i mecz zakończył się gładką wygraną Sparty Oborniki w stosunku 3:0.

Kolejnym przeciwnikiem zespołu z Trzemeszna, będzie w meczu wyjazdowym 22 września drużyna Pogoni Łobżenica. Początek tej potyczki piłkarskiej zaplanowano na godzinę 16.00.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Oliwier Kaczmarek, Marcin Hałajczak (46' Błażej Matysiak), Daniel Bartkowiak, Dawid Ciążyński, Bartosz Czarnecki (67' Michał Kachniarz), Sebastian Ferenc, Mikołaj Korzycki (62' Alan Polus), Krzysztof Majchrzak, Szymon Meller, Hubert Siwa (46' Dominik Michalak), Kamil Wysocki (72' Eryk Grzegorski)