Damian Grzesiak oficjalnie zagra wiosną w barwach Czarnych Czerniejewo!

2018-01-04

Kibice, którzy uważnie czytali ostatnio udostępniane na facebooku klubowy Piasta Łubowo materiały, mogli z wypowiedzi trenera - Arkadiusza Kościańskiego już wychwycić.. Dziś 4 stycznia możemy potwierdzić oficjalnie że Damian Grzesiak w rundzie wiosennej nie będzie bronił już barw Piasta!

GKS Piast Łubowo i Czarni Czerniejewo osiągnęli porozumienie w kwestii dotychczasowego kapitana z Łubowa.
 
Jak można wyczytać na facebooku klubowym przejście do "Czarnych" umożliwi Damianowi Grzesiakowi podniesienie poziomu sportowego oraz perspektywę gry w wyższej klasie rozgrywkowej w przypadku awansu ekipy z Czerniejewa ("Czarni" są obecnie liderem ligi i wszystko wskazuje na to, że nie powinni mieć problemu z awansem).
 
Wkład Damiana Grzesiaka w grę Piasta nie sposób opisać, a zaprezentować mogą go statystyki tj. 45 strzelonych bramek w 35 meczach co daje imponujące 1,5 bramki na mecz. Pod uwagę wzięliśmy jedynie mecze ligowe w sezonie 2016/17 i 2017/18 (runda jesienna), nie zliczone zostały bramki zdobyte w Pucharze Polski oraz w amatorskich rozgrywkach, w których niegdyś występował Piast Łubowo.
 
Klub wiedząc, że Damianowi Grzesiakowi zależy na zmianie barw - nie utrudniał tego. Ustalono, że wspomniana zmiana zostanie przeprowadzona na zasadzie wypożyczenia. Wobec tego Piast Łubowo nadal ma prawa do zawodnika, co pozwoli na bezproblemowy powrót do drużyny w przypadku chęci ze strony Grzesiaka.
 
Cały zespół życzy powodzenia w nowym klubie, wielu minut na boisku i zdobytych goli, a także omijania kontuzji. Jednocześnie wierzy, że zanim Damian Grzesiak definitywnie zakończy grę w piłkę, wróci jeszcze do GKS-u i to tutaj zakończy tę przygodę.
 
GKS Piast Łubowo/ foto archiwum SportGniezno.pl
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,damian-grzesiak-oficjalnie-zagra-wiosna-w-barwach-czarnych-czerniejewo.html