Damian Pawlak wzmocnił Pelikan Niechanowo

2014-07-01

Działacze niechanowskiego Pelikana nie zwalniają tempa. Beniaminek czwartoligowej rywalizacji dokonał kolejnego, bez wątpienia ogromnego, wzmocnienia pozyskując w swoje szeregi Damiana Pawlaka (na zdjęciu przy piłce).

Beniaminek czwartego frontu konsekwentnie kontynłuje budowę bardzo silnego zespołu na nowy sezon. Po zatrzymaniu niemal wszystkich znaczących graczy występujących w zielono-czarnych barwach w poprzednim sezonie i pozyskaniu z Jaroty Jarocin - Huberta Oczkowskiego, tym razem przyszedł czas na drugi transfer w letnim oknie transferowym. Tym razem wybór padł na gracza ofensywnego Damiana Pawlaka.

Nowy zawodnik Pelikana w minionym sezonie był podstawowym graczem drugoligowej Jaroty Jarocin dla której barw zdobył cztery gole. Poza tym w swojej piłkarskiej karierze reprezentował barwy pierwszo i drugoligowej Warty Poznań oraz bardzo krótko drugoligowej Chojniczanki Chojnice. Damian Pawlak ma 23 lata, a na boisku może występować na pozycji bocznego pomocnika lub napastnika. Wychowanek poznańskiej Warty związał się z Pelikanem roczną umową i już za tydzień rozpocznie ze swoim nowym zespołem przygotowania do nowego sezonu.

W ten sposób kadra niechanowskiego zespołu coraz bardziej się klaruje. Po pozyskaniu Oczkowskiego i Pawlaka działacze Pelikana poszukują jeszcze bramkarza w wieku młodzieżowca gdyż drużynę opuścił Krystian Paplaczyk i być może jeszcze jednego zawodnika o predyspozycjach defensywnych. Wówczas kadra drużyny Mariusza Bekasa najprawdopodobniej będzie zamknięta.

Pelikan Niechanowo
 

 

 

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,damian-pawlak-wzmocnil-pelikan-niechanowo.html