Derby dla Pyry Poznań

2023-01-26

Koszykarze drużyny Sklep Polski MKK Gniezno pomimo dobrych trzech kwart przegrali w środę, 25 stycznia w spotkaniu wyjazdowym z Pyrą Poznań.

O porażce gnieźnieńskich Orłów w derbach zadecydowała przede wszystkim wysoko przegrana trzecia kwarta, która zakończyła się wynikiem 30:12 dla Pyry Poznań.

Ostatecznie koszykarze z Poznania wygrali 82:73. Najwięcej punktów dla zwycięzców zdobył w tym meczu Marcin Flieger (24 pkt.), a dla MKK-Daniel Kotwasiński (20 pkt.).

Teraz przed gnieźnieńskimi koszykarzami domowy mecz z SMS PZKosz Władysławowo, który odbędzie się 8 lutego o godz. 20:30.

Pyra Poznań-Sklep Polski MKK Gniezno 82:73 (22:29, 14:13, 30:12, 16:19)