Derby juniorów młodszych znowu dla Startu

2021-05-12

Trwają eliminacje do mistrzostw Polski juniorów młodszych w hokeju na trawie.

W poniedziałek, 10 maja, na Stadionie im. Alfonsa Flinika  doszło do rewanżowego derbowego starcia dwóch drużyn gnieźnieńskich.  W pierwszym zaległym meczu z rundy jesiennej rozegranym niespełna tydzień wcześniej Start 1954 pokonał  Stellę 16:0. Tym razem stelliści byli formalnie gospodarzami i zwłaszcza w drugiej połowie stawili spory opór wiceliderowi zmagań remisując w czwartej kwarcie 1:1. Cały mecz zakończył się jednak ich porażką 1:13. W najbliższy piątek, 14 maja, kolejne spotkania eliminacyjne. Na Stadionie im. Alfonsa Flinika o g. 17 Start podejmie AZS Politechnikę  Poznańską, a o 18:30 Stella zmierzy się z Wartą Poznań.

Radosław Kossakowski + foto (fotorelacja)