Dietetyk dołącza do sztabu Szczypiorniaka!

2018-01-07

Ciągły rozwój Szczypiorniaka Gniezno przynosi kolejne efekty! Do sztabu pierwszego zespołu dołączył dietetyk sportowy – Joanna Plucińska, właścicielka poradni żywieniowej Nutri Balance.

Joanna Plucińska zdobyła tytuł magistra dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W trakcie studiów miała okazję zajmować się problemami żywieniowymi osób w różnym wieku. Udział w wielu konferencjach poświęconych dietetyce, zaburzeniom metabolicznym czy odchudzaniu. Pozwala jej uzupełniać zasób wiedzy zdobytej na studiach o najnowsze doniesienia naukowe. Dietetyka i sport to jedne z jej pasji, dlatego dodatkowo poszerza swoją wiedzę z zakresu żywienia oraz suplementacji w sporcie poprzez udział w rozmaitych kursach. Wierzy, że prawidłowe odżywianie oraz aktywność fizyczna moją ogromny wpływ na nasze zdrowie, wygląd oraz samopoczucie. Chce pomagać swoim pacjentom wprowadzać zmiany w sposobie żywienia, które zostaną z nimi na zawsze i staną się integralną częścią ich nowego i zdrowszego stylu życia.
 
„Możliwość współpracy z klubem pozwala mi na realizowanie moich pasji, zdobywanie nowych doświadczeń oraz wsparcie zawodników drużyny z mojego rodzinnego miasta. Mam nadzieję, że moja działalność na rzecz klubu pozytywnie wpłynie na wyniki uzyskiwane przez drużynę w lidze.”
 
KS Szczypiorniak Gniezno 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,dietetyk-dolacza-do-sztabu-szczypiorniaka.html