Dobry mecz mimo przegranej orlików pierwszego zespołu Mieszka Gniezno

2015-03-29

Swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej poznańskiej ligi Orlika E2 gr. 2 rozegrali zawodnicy KS Mieszko I Gniezno (rocznik 2005) na boisku przy ulicy Wrzesińskiej podejmowali kolegów z Lechii Kostrzyn. Pomimo przegranej 4:1 zawodnicy Mieszka rozegrali dobre spotkanie obfitujące w wiele sytuacji podbramkowych i ciekawych akcji.

Pierwszą bramkę zdobyli zawodnicy Mieszka po strzale Tomasza Światłowskiego za pola karnego. Jednak  gnieźnianom nie udało się uniknąć błędów w obronie i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 2:1. Druga połowa również była bardzo wyrównana, lecz dwie bramki zdobyli zawodnicy Lechii i ostatecznie pokonali gospodarzy 4:1. Na pochwałę zasługuje cały zespół, który do ostatniego gwizdka walczył o korzystniejszy wynik.

KS Mieszko I Gniezno - 1922 Lechia Kostrzyn 1-4 (1-2)

bramka dla Mieszka: Tomasz Światłowski

Mieszko: Bartosz Rynarzewski, Jakub Bobrowski, Bartosz Jochemski, Ksawer Potrawa, Mikołaj Sekulski, Jakub Skolasiński, Bartosz Strzyżewski, Tomasz Światłowski.

Trener: Tomasz Zakrzewski

Następny mecz Mieszko I Gniezno rozegra w Kobylnicy 10 kwietnia 2015r.