Dobry występ młodych pingpongistów Stelli Niechan w Poznaniu

2016-12-19

W niedzielę 18 grudnia w Poznaniu rozgrywany był Turniej Grand Prix Wielkopolski w kategorii żaków i skrzatów.

W tym okolicznościowym – „ świątecznym „ turnieju wystartowało 70 –cioro dziewcząt i chłopców z klubów całej Wielkopolski.  Świetnie spisały się dzieci Stelli Niechan.

Łucja Prawniczak wygrała zdecydowanie wśród skrzatek pokonując w półfinale Julię Borowską 3:0, a w finale Milenę Bułkowską ze Śmigla 3:1. W kategorii skrzatów Bartek Smarzyk był piąty. Również piąte miejsce w kategorii żaczek zajęła Zuzanna Jasiecka.

Natomiast w Zawierciu rywalizowali seniorzy w finałach Ogólnopolskiego Turnieju w tej kategorii wiekowej. Startowała cała czołówka Polskich zawodników, ponad dwustu uczestników. Bardzo dobry występ zanotowała Paulina Nowacka zajmując dziewiąte miejsce pokonując wiele zawodniczek, między innymi ekstraklasy. Jakub Różak startujący po raz pierwszy w finałach tego prestiżowego turnieju zajął 33 miejsce, a Monika Jacek była 49.
Był to ostatni występ naszych pingpongistów w tym bogatym tegorocznym kalendarzu tenisowych zawodów.