Dobry występ tenisistów UKS „Niechan” w Poznaniu

2017-11-28

W niedziele 26 listopada w Poznaniu odbywały się Finały wojewódzkie Drużynowego Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych.

Startowało łącznie 29 drużyn. Dobry występ zanotowały drużyny UKS „Niechan”. W konkurencji młodziczek zespół w składzie: Zuzanna Jasiecka i Paulina Kościańska zajął drugie miejsce wygrywając w półfinale z UKS „Czternastka „ Poznań i ulegając w finale drużynie MKS TS Warta Oborniki. Również świetne drugie miejsce wywalczyli chłopcy pokonując min. w półfinale SKTS Rataje 50 Poznań i przegrywając minimalnie z MKS TS Wartą Oborniki. W kategorii żaków drużyna chłopców z Niechanowa: Mateusz Szóstek i OliwierKowynia  zajęła trzecie miejsce , a zespół dziewcząt : Łucja Prawniczak i Ola Prus czwarte miejsce.