Drobne zmiany w serwisie SportGniezno

2013-11-24

Idąc na przeciw oczekiwaniom naszych czytelników, wprowadziliśmy kolejne drobne korekty, które ułatwią wyszukiwanie danych materiałów.

Do działów takich jak:

- piłka nożna

- piłka ręczna

- hokej

- tenis stołowy

 

Dodaliśmy poddziały rozgrywek ligowych turniejów grup: dzieci, młodzieży i juniorów.

 

Ma to na celu wyodrębnienie w nawale pojawiających się materiałów rozgrywki wyższe od juniorskich. Obecnie tematy związane z dziećmi i młodzieżą będzie łatwiej wyszukać.

 

Dodam iż kilka materiałów już tam wprowadziliśmy lecz tak naprawdę dział ten funkcjonuje z dniem 24 listopada. Wcześniejsze materiały z dziećmi i młodzieżą należy szukać jak poprzednio.

 

Wszelakie rozgrywki dzieci i młodzieży nie związane z ligą a są rozgrywkami szkolnymi należy szukać w dziale Sport Szkolny.

 

W październiku br. serwis nasz zmienił swoje obliczę i dokonaliśmy wymiany softa (oprogramowania) strony, dlatego jeszcze raz INFORMUJEMY wszystkie wcześniejsze materiały jakie są na SportGnieno.pl mogą zawierać błędy lub część z nich znikła z serwisu. Obecnie pracujemy nad tym aby poprzednią galerię przywrócić do życia, lecz zabieg ten jest dość skomplikowany ponieważ stara galeria zawiera około 50-60 tysięcy zdjęć!!!

 

Tomasz Kostencki

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,drobne-zmiany-w-serwisie-sportgniezno.html