Druga porażka kadetów MKK MOS Gniezno

2013-10-14

Drugiej porażki w tegorocznych rozgrywkach doznali kadeci MKK MOS Gniezno. Tym razem nie sprostali zespołowi Pyry Poznań, przegrywając w meczu wyjazdowym 90:58. Od początku spotkania widoczną przewagę mieli zawodnicy Pyry.

Gnieźnianie łatwo pozwalali na zdobywanie punktów, widoczna była również przewaga fizyczna w walce na obu tablicach. Już do przerwy MKK przegrywało 53:24. Obraz gry nie uległ zmianie również w trzeciej odsłonie, którą podopieczni Tomasza Konowalskiego przegrali 22:11. Gnieźnianie walczyli jednak do samego końca i ostatnią kwartę wygrali 23:15. Jest to druga porażka naszych kadetów. Jak widać przejście do kolejnej klasy rozgrywkowej jest dosyć bolesne. Musimy jednak pamiętać, że te porażki mają dać naszym młodym graczom nowe doświadczenia i procentować to ma lepszą grą w przyszłorocznych rozgrywkach.

Kolejnym rywalem MKK będzie zespół z Rawicza. Czy tym razem MKK dobrze odrobi lekcje i powalczy o bardziej korzystny wynik?

Punkty dla MKK MOS w Poznaniu zdobywali: Wietrzyński Dariusz 14, Leśniczak Piotr 13, Tkaczyk Dominik 12, Piechowiak Tomasz 10, Kniaź Kacper 3, Kubicki Jakub,Łukasz Barkowski i Miler Aleksander po 2.