Druga porażka z rzędu Zjednoczonych Trzemeszno

2018-08-19

Drugiej z rzędu porażki doznali w czwartym meczu w rozgrywkach wielkopolskiej IV ligi piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno.

Po czwartkowej porażce zespołu z Trzemeszna na własnym trenie z ekipą Sokoła Pniewy w stosunku 2:1. W sobotę 18 sierpnia zespół Zjednoczonych udał się do Swarzędza gdzie był podejmowany przez zespół miejscowej Unii. Podopieczni Damiana Malczewskiego sobotniego meczu jak i czwartkowego nie zaliczą do udanych gdyż po raz drugi raz z rzędu schodzili pokonani przegrywając spotkanie 1:0 mimo że do przerwy był wynik bezbramkowy. Gospodarze komplet trzech punktów na swoim koncie zapisali w drugich czterdziestupięciu minutach sobotniego meczu zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa w 71 minucie. Autorem gola w drużynie z Swarzędza okazał się była zawodnik Zjednoczonych - Tomasz Neumann.

Szersza relacja z tego spotkania już niebawem.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Paweł Mroziński, Robert Pepliński, Michał Kachniarz, Marcin Nowak, Bartosz Andrzejewski, Adam Niedzielski, Wojciech Durski (87’ Kacper Serwatka), Mateusz Kaczor (70’ Bartosz Czarnecki), Szymon Meller (78’ Kacper Lewandowski), Dawid Ciążyński, Krzysztof Chojnacki (61’ Błażej Matysiak)