Druga z rzędu porażka Zjednoczonych Trzemeszno

2019-03-11

Początek rundy wiosennej w rozgrywkach IV ligi grupy wielkopolskiej z udziałem drużyny Zjednoczonych Trzemeszno, delikatnie mówiąc można uznać do niezbyt udanych.

Po ubiegłotygodniowej wyjazdowej porażce zespołu z Trzemeszna, na inauguracje rundy wiosennej w rozgrywkach IV ligi z zespołem Centry Ostrów Wielkopolski w stosunku 2:0. W niedzielę 10 marca podopieczni Damiana Malczewskiego, podejmowali na inauguracje rundy wiosennej przed własną publicznością zespół Victorii Września. Mimo że do przerwy w meczu utrzymał się wynik bezbramkowy to w drugiej części goście z Wrześni zaaplikowali Zjednoczonym dwa gole, którymi przechylili szale zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając mecz 2:0. Bramki dla podopiecznych Tomasza Bekasa w niedzielnym meczu zdobyli w 54 minucie Jacek Kachniarz oraz w 82 minucie Mikołaj Jankowski. Była to druga z rzędu porażka zespołu Zjednoczonych Trzemeszno w rozpoczętej rundzie wiosennej sezonu 2018/2019. Po tej przegranej drużyna z Trzemeszna zajmuje w ligowej tabeli trzecią pozycje od końca.

Kolejny mecz drużyna z Trzemeszna rozegra w Pniewach gdzie za przeciwnika będzie miał zespół miejscowego Sokoła. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 15.00.

Szersza relacja z niedzielnego meczu z udziałem Zjednoczonych Trzemeszno już wkrótce.

Sokół Pniewy     2-2     Warta Międzychód

Roman Strugalski + foto – Szersza relacja fotograficzna z meczu z udziałem Zjednoczonych Trzemeszno – TUTAJ