Drugi mecz i drugie zwycięstwo Zjednoczonych Trzemeszno

2022-03-27

W sobotę 26 marca swój drugi mecz z rundy rewanżowej wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box grupy 4 rozegrali seniorzy drużyny Zjednoczonych Trzemeszno.

Po ubiegłotygodniowej wygranej zespołu Zjednoczonych Trzemeszno, na własny trenie na inaugurację rundy rewanżowej sezonu 2021/2022 nad zespołem Strażak Stary Licheń w stosunku 2:0. Przyszedł czas na sprawdzian zespołu z Trzemeszna na wyjeździe. Wypadł on bardzo pozytywnie gdyż podopieczni Andrzeja Stefańskiego, którego zatrudnienie przez władze klubu z Trzemeszna w roli pierwszego trenera drużyny seniorów Zjednoczonych należy zaliczyć jako strzał w dziesiątkę w Tokarach Pierwszych na gminnym boisku pokonali zespół Orła Kawęczyn w stosunku 1:0. Komplet trzech punktów Zjednoczeni Trzemeszno, zapewnili sobie w pierwszej odsłonie sobotniego spotkania kiedy to bramkarza gospodarzy strzałem z własnej połowy w 25 minucie pokonał Kacper Wegner. Bramką tą zespół z Trzemeszna wyszedł na prowadzenie 1:0. A że wynik nie uległ zmianie w tym układzie Zjednoczeni Trzemeszno na przerwę do szatni schodzili prowadząc z swoim rywalem 1:0. Po zmianie stron obu drużynom nie udało się zdobyć bramek chociaż były ku temu okazje. I mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Zjednoczonych Trzemeszno w stosunku1:0. Była to już druga wygrana z rzędu w rundzie rewanżowej zespołu seniorów Zjednoczonych Trzemeszno.

Teraz zespół Zjednoczonych Trzemeszno, czeka kolejne spotkanie mistrzowskie. W sobotę 2 kwietnia zespół prowadzony przez Andrzeja Stefańskiego u siebie zmierzy się z ekipą Tulisi Tuliszków. Początek spotkania w Trzemesznie zaplanowano na godzinę 15.00.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Chojnacki, Ferenc, Nowak, Jackowiak, Kachniarz, Halajczak, Majchrzak, Stefanski, Wegner, Wysocki, Baran.