Drugie zwycięstwo z rzędu Zjednoczonych Trzemeszno

2023-09-04

W sobotę 2 września zespół seniorów Zjednoczonych Trzemeszno, rozegrał kolejne swoje spotkanie mistrzowskie w ramach rozgrywek wielkopolskiej V ligi Red Box grupy 2 nowego sezonu 2023/2024.

Beniaminek tych rozgrywek tego dnia udał się  do Kazimierza Biskupiego gdzie w ramach 4 kolejki ligowej nowego sezonu był podejmowany przez zespół miejscowego Polonusa. Autsajder tabeli nie sprostał drużynie z Trzemeszna, przegrywając z nią gładko 5:0. Było to drugie zwycięstwo z rzędu zespołu Zjednoczonych Trzemeszno, wcześniej tydzień prędzej podopieczni Andrzeja Stefańskiego, również do zera ograli na własnym trenie ekipę SKP Słupcę w stosunku 7:0. Trzemesznianie wynik meczu w Kazimierzu Biskupim otworzyli w 6 minucie zdobytą bramką po której wyszli na prowadzenie 1:0. Strzelcem bramki w szeregach gości okazał się Krzysztof Majchrzak po perfekcyjnym  rozegraniu stałego fragmentu gry. Kolejna bramka w meczu, który przebiegał pod dyktando Zjednoczonych Trzemeszno, została zdobyta dopiero w 41 minucie. Gola na 2:0 dla trzemesznian zdobywa Sebastian Baran po podaniu Krzysztofa Jackowiaka. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej podopieczni Andrzeja Stefańskiego, zaaplikowali swojemu rywalowi kolejne trzy bramki nie tracąc przy okazji żadnej. Na 3:0 dla trzemesznian prowadzenie w 65 minucie zdobytą bramką dla Zjednoczonych podwyższył  Antoni Mikuła. Dwie ostatnie bramki i to na korzyść piłkarzy z Trzemeszna padły już w końcówce sobotniego spotkania. W 72 minucie po kolejnym zdobytym golem przez gości autorem, której okazał się Antoni Mikuła druga Zjednoczeni prowadzili 4:0. Wynik zaś końcowy spotkania z Kazimierzem Biskupim został ustalony w 79  minucie kiedy to goście zdobyli piątą bramkę i prowadzili zdecydowanie 5:0. Wynik nie uległ już do końca zmianie i Zjednoczeni Trzemeszno wygrali spotkanie z Polonusem Kazimierz Biskupi w stosunku 5:0. Po tym zwycięstwie seniorzy Zjednoczonych Trzemeszno, plasują się w ligowej tabeli na 6 miejscu z zdobytymi po czterech kolejkach 6 punktami.

Kolejne spotkanie Zjednoczeni Trzemeszno, rozegrają w sobotę 9 września na własnym trenie i przed własną publicznością podejmują ekipę Górnika Konin. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 15.00.

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
7.  Kłos Zaniemyśl 4 7 2 1 1 6-4 0 0 1 0-1 2 1 0 6-3 1 1 0 1 0 2-2
8.  Polonia II Środa Wielkopolska 4 6 2 0 2 11-8 1 0 1 6-3 1 0 1 5-5 2 3 1 0 1 6-3
9.  Polonia Golina 4 6 2 0 2 6-6 1 0 1 3-2 1 0 1 3-4 1 3 1 0 0 2-1
10.  Zjednoczeni Trzemeszno 3 6 2 0 1 13-5 1 0 0 7-0 1 0 1 6-5 1 0 0 0 1 1-5
11.  Olimpia Koło 4 4 1 1 2 5-5 1 0 2 4-4 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
12.  Górnik Konin 4 4 1 1 2 5-6 1 1 1 4-3 0 0 1 1-3 1 1 0 1 0 1-1
13.  Przemysław Poznań 3 0 0 0 3 1-8 0 0 2 1-5 0 0 1 0-3
14.  AP Reissa Poznań 4 0 0 0 4 5-18 0 0 1 1-2 0 0 3 4-16
15.  SKP Słupca 4 0 0 0 4 2-17 0 0 2 2-5 0 0 2 0-12
16.  Polonus Kazimierz Biskupi 4 0 0 0 4 2-23 0 0 2 0-13 0 0 2 2-10