Drużyna Orkanu Działyń przegrywa gładko z rezerwami Polonii Środa Wielkopolska

2014-04-19

Czwartą porażkę z rzędu w rundzie rewanżowej sezonu 2013/2014 w rozgrywkach poznańskiej klasy A grupy 1, odnotowali na swoim koncie piłkarze Orkanu Działyń. W Wielką Sobotę 19 kwietnia podopieczni spółki trenerskiej Sławomir Gorzycki i Włodzisław Krygier, po raz kolejny z boiska schodzili pokonani. Działynianie ponownie jak tydzień wcześniej, kiedy to ulegli Orkanowi Jarosłwiec w stosunku 6:1, tym razem wysoko przegrali z rezerwami Poloni Środa Wilekoplska aż 10:0.

W meczu, który przebiegał pod dyktando gości z Środy Wielkopolskiej, drużyna z Działynia niestety nie zdobyła żadnej bramki tracąc ich dziesięć z tym że do przerwy dała sobie strzelić pięć a po przerwie tyle samo. Działynia mieli kilka dogodnych sytuacji w sobotnim meczu do zdobycia honorowej bramki jednakże ta sztuka nie udała się ani Adamowi Olejniczakowi w pierwszej części spotkania ani też Michałowi Konieczce w drugiej połowie. Po czwartej porażce z rzędu Orkan Dzialyń, nadal w rundzie rewanżowej sezonu 2013/2014 nie zdobył żadnego punktu a co w tym najgorsze nadal z 3 oczkami z rundy jesiennej zamyka tabelę poznańskiej klasy A grupy 1.

Skład Orkanu Działyń: Krzysztof Rossa, Mikołaj Janiak, Szymon Jaszczak (60’ Dawid Mądry), Daniel Banaszak, Szymon Musioł (60’ Hubert Janas), Adam Olejniczak, Michał Konieczka, Patryk Mendyk, Alan Hoffmann.

Następny mecz Orkan Działyń rozegra na wyjeździe w niedzielę  27 kwietnia mając za przeciwnika Maratończyka Brzeźno.