Drużyna z Witkowa zagra w finale rejonowym piłki nożnej szkół gimnazjalnych!

2014-04-16

W środę 16 kwietnia boisko "Orlik" mieszczące się przy ulicy Wrzesińskiej (dawna Jednostka Wojskowa) było areną Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Piłce Nożnej Chłopców Gimnazjów.

W rozgrywkach, które odbyły się systemem ,,każdy z każdym” a jedno spotkanie trwało 2x10, udział wzięły cztery zespoły z powiatu gnieźnieńskiego a mianowicie Trzemeszna, Kiszkowa, Witkowa oraz Gniezna reprezentowane przez drużynę Gimnazjum nr 1. Stawką tych rozgrywek był awans jednej z czterech drużyn biorących w mistrzostwach do finału rejonowego w piłce nożnej chłopców gimnazjów. Ostatecznie awans do finału rejonowego zapewniła sobie drużyna z Witkowa, która wygrała wszystkie swoje mecze zajmując pierwsze miejsce z kompletem 9-ciu punktów. Na pozostałych miejscach już nie premiowanym awansem do finału rejonowego uplasowały się następujące drużyny – drugie miejsce zajęło Gniezno, trzecie było Kiszkowo a ostatnia czwarta pozycja przypadła zespołowi z Trzemeszna.