Drużyny młodzieżowe KS Gniezno też rozpoczęły nowy sezon 2014/2015

2014-09-07

Podobnie jak zespoły młodzieżowe Mieszka Gniezno, w sobotę 6 września nowy sezon zainaugurowały również dwie drużyny młodzieżowe Klubu Sportowego Gniezno, mowa tutaj o juniorach młodszych i trampkarzach starszych.

Początek sezonu w wykonaniu młodych piłkarzy KS Gniezno, można zaliczyć do wiarę udanych gdyż na swoim koncie zapisali oni zwycięstwo oraz porażkę. Poniżej prezentujemy wyniku obu zespołów młodzieżowych KS Gniezno, osiągnięte w sobotę 6 września wraz z strzelcami bramek.

B1 Junior Młodszy grupa IV – trener Bartosz Kapsa
Poznaniak 13 Poznań – KS Gniezno 0:1 (0:1)

Bardzo cenne zwycięstwo na inaugurację nowego sezonu odnieśli piłkarze juniora młodszego KS Gniezno, w Poznaniu z tamtejszą 13. Poznań. Pewne trzy punkty podopieczni Bartosza Kapsy zapewnili sobie już w pierwszej części meczu, w której zdobyli jedyną bramkę na wagę zwycięstwa. Gola zapewniającego komplet punktów dla juniorów młodszych KS Gniezno, zdobył Krystian Kokott w 20 minucie, wykorzystując dograną piłkę przez Daniela Duszyńskiego. W drugiej połowie meczu więcej goli nie zostało zdobyte przez oba zespoły i mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem juniorów młodszych KS Gniezno co z pewnością cieszy szkoleniowca tej drużyny.

Skład juniorów młodszych KS Gniezno: Jakub Połatyński, Paweł Śiwka, Adam Karmoliński, Miłosz Warda, Kacper Serwatka, Dawid Duszyński (77’ Piotr  Chwast), Dawid Połatyński, Daniel Załęski, Przemysław Kilichowski, Jakub Smelkowski (70’ Krzysztof Radkiewicz), Krystian Kokott

Kolejne spotkanie:
14.09.2014 godzina 10.00 – Stoper Poznań – KS Gniezno

C1 Trampkarz grupa I – trener Piotr Janusz
Wełnianka Kiszkowo-  KS Gniezno 6:2 (0:1)

O wielkim pechu natomiast może mówić drugi zespół młodzieżowy KS Gniezno, występujący w rozgrywkach trampkarzy. Podopieczni Piotra Janusza w sobotę w meczu inaugurującym nowy sezon ulegli na wyjeździe drużynie Wełnince Kiszkowo w stosunku 6:2, mimo że do przerwy to oni prowadzili jedną bramką  jak i po wznowieniu również drugiej połowy. O porażce zespoły trampkarzy KS Gniezno, w Kiszkowie zadecydowały ostanie minuty sobotniego meczu, gdzie gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść aplikując swoim rywalom aż pięć goli pod rząd. Ta przegrana z pewnością boli ale nie ma co załamywać rąk, sezon jest długi i należy zakładać że była to pierwsza i ostatnia wpadka trampkarzy KS Gniezno w mim.

Skład trampkarzy KS Gniezno: Dominik Stępień, Bartłomiej Cichy, Artur Dubelt, Kacper Hanspol, Bogusław Groszczyk, Hubert Pietrzak. Jakub Rajkowski, Damian Rożek, Mateusz Rożek, Miłosz Walkowiak, Piotr Zdrojewski, Jan Karski.