Drużyny młodzieżowe Mieszka Gniezno grały kolejne mecze mistrzowskie

2014-10-12

W weekend 11-12 października drużyny młodzieżowe Mieszka Gniezno, rozegrały kolejne spotkania w nowym sezonie 2014/2015 w ramach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Poznaniu.

Przedstawiamy wyniki drużyn Mieszka Gniezno oraz strzelców bramek:

A1 Wojewódzka: Junior St. Trener- Paweł Bartkowiak
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 2:0 (1:0)

Bramki dla Mieszka: Kamil Pawłowski, Damian Bartkowiak
(o tym spotkaniu pisaliśmy na naszej stronie)

Kolejne spotkanie- 18.10.2014 godzina 11.00
Sokół Szamociin - Mieszko Gniezno

B1 Junior Mł. Trener- Przemysław Urbaniak
Mieszko Gniezno - Piast Kobylnica 10:0 (6:0
)
Bez porażki nadal są juniorzy młodsi Mieszka Gniezno. W sobotę 11 października podopieczni Przemysława Urbaniaka, kolejny komplet punktów zapisali na swoim koncie, pokonując na własnym boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą mieszczącym się przy ulicy Strumykowej zespół Piasta Kobylnica w stosunku 10:0 prowadząc z swoim rywalem zdecydowanie do przerwy 6:0. Bramki dla juniorów młodszych Mieszka Gniezna zdobyli: Dominik Andrzejewski x3, Adrian Krupka x2, Jarosław Łukomski x2, Adrian Franczak, Mikołaj Lipiński, Patryk Wielogorecki

Skład juniorów młodszych Mieszka Gniezna:  Miczyński Mikołaj (41'Łuszczyński Kamil) Franczak Adrian, Zimmer Michał , Adamski Wiktor (56'Kowalewski Krzysztof) Łapiński Patryk (52'Łukomski Jarosław) Garstka Tobiasz , Andrzejewski Dominik, Kiełpiński Adrian (52'Wielgorecki Patryk) Krupka Adrian , Hoffmann Jakub, Kaźmierczak Tomasz (56'Lipiński Mikołaj)

Kolejne spotkanie: 19.10.2014 godzina 11.00
Mieszko Gniezno – 1922 Lechia Kostrzyn

C1 Trampkarz St. Trener- Dariusz  Kuryło
Mieszko Gniezno- Vitcovia Witkowo 8:0 (2:0
)
Kolejne zwycięstwo w trwającym sezonie 2014/2015 a co za tym idzie jeszcze nie zaznali goryczy porażki trampkarze starsi Mieszka Gniezno, którzy w sobotę 11 października odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu pokonując na własnym boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą przy ulicy Strumykowej zespół Vitcovii Witkowo w stosunku 8:0 prowadząc z swoim rywalem do przerwy dwoma bramkami. Podopieczni Dariusza Kuryło, swoje zdecydowane zwycięstwo nad zespołem z Witkowa, zapewnili sobie w drugiej połowie meczu aplikując swojemu rywalowi aż sześć bramek nie tracąc przy okazji żadnej.  Po dwie bramki dla trampkarzy starszych Mieszka Gniezno zdobył: Bartosz Kropaczewski (65’,50’) i Igor Chojnacki (75’, 78’) a po jednej dorzucili do końcowego wyniku Rafał Hernacki (13’), Jacek Nowak (16’), Jakub Olejniczak (45’), Kacper Dopieralski (70’)

Skład trampkarzy starszych Mieszka Gniezno: Adrian Lisek, Jacek Nowak, Michał Nowakowski, Kacper Dopieralski, Jakub Olejniczak, Jan Tomaszewski, Kacper Skrzypczak, Mikołaj Majorczyk, Igor Chojnacki, Adam Kowalski, Maksymiljan Sikorski, Rafał Hernacki, Alan Zygadło, Maciej Kupczyński, Mikołaj Grajkowski, Dariusz Czerniak, Mikołaj Synoradzki, Bartosz Kropaczewski

C2 Trampkarz Mł II Trener- Marcin Sporakowski
Mieszko II Gniezno - MKS Trzemeszno 0:2 (0:0)

Słabiej zdecydowanie w rozgrywkach mistrzowskich radzi sobie drugi zespół trampkarzy młodszych Mieszka Gniezno, prowadzony przez Marcina Sporakowskiego. Gnieźnianie w sobotę 11 października doznali bowiem piątej już porażki w nowym sezonie przegrywając tym razem na własnym boisku że sztuczną nawierzchnią trawiastą mieszczącym się przy ulicy Strumykowej z zespołem MKS Trzemeszno w stosunku 2:0 mimo że do przerwy był wynik bezbramkowy. .

Skład trampkarzy młodszych Mieszka II Gniezno: Szymon Wiśniewski, Dawid Tymosz, Krzysztof Staszewski, Kamil Polus, Filip Krawczyk, Szymon Malinowski, Krystian Cieślewicz, Krystian Brzustowicz, Bartosz Dziekański, John Wojciech

Kolejne spotkanie: 18.10.2014 godzina 10.00
Mieszko II Gniezno – 1922 Lechia Kostrzyn

D1 Młodzik St. I Trener- Paweł Bartkowiak
Nielba Wągrowiec - Mieszko I Gniezno 0:1 (0:0)

Bramka dla Mieszka: samobójcza gości
(relacja z tego spotkania jest zamieszczona na stronie)

Kolejne spotkanie – 19.10.2014 godzina 15.00
Mieszko I Gniezno – Huragan Pobiedziska

D1 Młodzik St. II Trener- Tomasz  Zakrzewski
Mieszko II Gniezno - Piast Kobylnica 4:1 (1:0)

Po ostatniej porażce tym razem młodzicy starsi Mieszka Gniezno, w piątym meczu nowego sezonu odnieśli zwycięstwo pokonując na własnym boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą mieszczącym się przy ulicy Strumykowej zespół Piasta Kobylnica w stosunku 4:1 prowadząc po pierwszej połowie z swoim rywalem jedną bramką. O zwycięstwie gospodarzy meczu, do którego doszło w niedzielę 12 października, który od początku do końca przebiegał pod ich dyktando zadecydowała druga połowa spotkania, w której zaaplikowali swojemu rywalowi trzy gole nie tracąc przy okazji żadnego. Dwie bramki dla drugiego zespołu młodzików starszych Mieszka Gniezno zdobył  Mateusz Zakrzewski x2 a po jednym Kacper Kaczmarek, Nikodem Prus

Skład młodzików starszych drugiego zespołu Mieszka Gniezno: Jakub Stachowiak; Cieciura Dawid, Fiałkowski Dawid, Szeliga Bartosz, Kondracki Marcel,    Fiałkowski Dawid, Łuszczyński Alan, Szubarga Jakub, Zakrzewski Mateusz, Kaczmarek Kacper, Szewczyński Krystian, Jawoszek Beniamin, Pruss Nikodem, Staszak Jakub, Splitt Filip.

Kolejne spotkanie: 18.10.2014 godzin 13.30
Karolinka Koziegłowy - Mieszko II Gniezno

D2 Młodzik Mł. Trener- Artur Bartkowiak
Mieszko Gniezno - MKS Trzemeszno 6:2 (2:1)

W sobotę 11 października na dużym boisku ze sztuczną murawą odbył się mecz młodzika młodszego rocznik 2003 Mieszka Gniezno z zespołem MKS Trzemeszno. Zwycięsko z tej potyczki piłkarskiej wyszli gnieźnianie, którzy pokonali zespół z Trzemeszna w stosunku 6:2 prowadząc z nim do przerwy 2:1. Młodzi gnieźnianie w sobotnim meczu objęli bardzo szybko bo już w 3 minucie, z którego nie cieszyli się długo gdyż w 18 minucie goście doprowadzili do stanu 1:1. Po raz drugi na prowadzenie w pierwszej połowie podopieczni Artura Bartkowiaka, za sprawą zdobytej bramki w 19 minucie objęli ponowne prowadzenie 2:1, którego już nie oddali do końca spotkania strzelając w drugiej części spotkania kolejne cztery gole przy jednym straconym. Dwie bramki dla młodzików młodszych Mieszka Gniezno zdobył Jakub Poterski x2 a po jednej do końcowego wyniku dorzucili  Albert Kowalski, Kamil Gierałka, Patryk Polus, Stasiu Zbierski

Skład młodzików młodszych Mieszka Gniezno: Wiktor Jóźwiak, Patryk Rembowicz, Kamil Gierałka, Mikołaj Garstka, Mateusz Stelmaszyk, Patryk Polus, Stasiu Zbierski, Jakub Poterski, Maksym Grzeszczak, grali również: Marcel Dąbrowski, Jakub Grajek /bramkarz/, Wiktor Gromadzki, Hubert Gruszecki, Albert Kurowski, Szymon Ogrodny.

Kolejne spotkanie: 18.10.2014 godzina 14.00

E1 Orlik St. Trener- Jacek  Moszczyński
Lech III Poznań - Mieszko Gniezno 11:0 (7:0)

Porażką zakończyło się sobotnie spotkanie 11 października orlików starszych Mieszka Gniezna, do którego doszło w Poznaniu gdzie podopieczni Jacka Moszczyńskiego mieli za przeciwnika bardzo wymagający zespół trzeciej drużyny Lecha. Spotkanie, które przebiegało pod dyktando gospodarzy od początku do końca zakończy się ich zwycięstwem aż 11:0.

Skład orlików starszych Mieszka Gniezno: Mikołaj Menz, Kacper Andrzejczak, Emil Tomaszewski, Patryk Kluczyński, Mateusz Ratajczak, Adrian Tymosz, Piotr Frankowski, Jan Berlik, Daniel Pasterczyk, mateusz Posłuszny, Filip Nowakowski, Mikołaj Wójcik, Mateusz Szubert, Aleksander Antczak, Krzysztof Zaporowski, Mikołaj Poltaszewski.

Mieszko Gniezno – Huragan Pobiedziska

E2 Orlik Mł. Trener- Tomasz  Zakrzewski
Mieszko Gniezno - Piast Kobylnica 2:0 (1:0)

W przeciwieństwie do orlików starszych Mieszka Gniezno, drużyna orlików młodszych prowadzona przez Tomasza Zakrzewskiego, w sobotę 11 października zapisała na swoim koncie komplet punktów pokonując Piasta Kobylnica w stosunku 2:0. W meczu, do którego doszło na boisku Orlika przy ulicy Cymsa, a w którym to gnieźnianie dominowali nad swoim rywalem na boisku bramkami zdobytymi podzielili się Albert Potocki, który gola dającego prowadzenie swojej drużyny 1:0 zdobył już w 1 minucie a drugą bramkę w na 2:0 dla mieszkowców strzelił Jakub Lewicki.

Skład orlików młodszych Mieszka Gniezno: Bartosz Rynarzewski, Jakub Budziszowski, Aleksander Bujanowski, Marcel Grobelny, Karol Jochemski, Bartosz Jochemski, Jakub Lewicki, Albert Potocki, Ksawery Potrawa, Jakub Kolasiński, Oskar Tomczak, Antoni Wierzelewski.