Dwa srebrne i brązowe medale zawodników GKK Yoshitaka Dojo na Turnieju Yamabushi Cup 2015

2015-10-14

W sobotę 3 października zawodnicy GKK Yoshitaka Dojo brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Yamabushi Cup w Osielsku /k Bydgoszczy.

Na turniej razem z z 5 osobową reprezentacja gnieźnieńskiego klubu w składzie :Andrzej Rożak ,Mikołaj Koszela, Dorota Suborska, Nadia Winkel i Marta Schmidt dotarło prawie 350 młodych zawodników, którzy rywalizowali w formach kata i kumite w swoich rocznikach z klubów Wielkopolski i województwa Kujawsko-Pomorskiego. Najmłodsze zawodniczki GKK Yoshitaka Dojo Nasze zaprezentowały super nastawienie i dynamikę technik gdzie Nadia Winkel wywalczyła brązowy medal w roczniku dziewczynek 8-9 lat. W kategorii wyższych pasów  dobry start zaliczyli Dorota Suborska wywalczyła srebrny medal oraz Andrzej Rożak nasz najstarszy zawodnik w silnie obsadzonym jak zawsze roczniku kadetów również wywalczył brązowy medal. Zawody w Osielsku rozpoczynają sezon startowy przed zawodnikami jeszcze dużo pracy na treningach przed kolejnymi ważnymi turniejami w tym sezonie.