Dwie kolejne porażki tenisistek Stelli Niechan Gniezno

2021-02-17

Kolejny weekend rozgrywek w tenisie stołowym Stelli Niechan Gniezno za nimi. Niestety, zakończył się on dwoma przegranymi pierwszoligowego zespołu.

W piątek 12 gnieźnianki w hali w Niechanowie podejmowały ekipę Grodziska Mazowieckiego. Wynik tej konfrontacji 9:1 dla drużyny gości zdecydowanie nie oddaje ducha walki przy stołach pingpongowych zespołu Stelli Niechan Gniezno. Aż cztery bowiem pojedynki pechowo zakończyły się wynikiem 2:3 i uwidoczniły słabe strony gnieźnianek.

W drugim dniu, w sobotę 13 lutego również w Niechanowie podopieczne Eugeniusza Krugera gościły drużynę z Chełmna. Agata Klabińska, Zuzanna Lewandowska, Emilia Kijok, Agnieszka Lipska i Magdalena Drankiewicz uległy gościom tym razem  7:3. Ponownie aż 3 pojedynki zakończyły się wynikiem 2:3 na korzyść gości z Chełmna. Przede wszystkim szkoda dwóch porażek Agnieszki Lipskiej i Agaty Klabińskiej na początku spotkania bowiem rozpoczęły swoje pojedynki od prowadzenia 2:0 w setach i miały okazje zakończyć swoje mecze w trzech setach. Punktowały: Magdalena Drankiewicz Agnieszka Lipska  i Emilia Kijok.

Po tych dwóch kolejnych porażkach zespół pierwszoligowych tenisistek Stelli Niechan Gniezno, plasują się w ligowej tabeli na przedostatnim 9 miejscu z zdobytymi w 12 meczach mistrzowskich zaledwie 3 oczkami.